Wybory Samorządowe 2018

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Zabójstwo w Lubaniu?

Dzisiaj (14.11) przed południem w Lubaniu między ulicami Osiedle – Fabryczna i Słowackiego znaleziono ciało młodego mężczyzny. Pod uwagę brane są różne okoliczności śmierci tego człowieka, w tym również zabójstwo. Ale wszelkie wątpliwości w tej sprawie, rozwieje dopiero sekcja zwłok.

Na miejscu odnalezienia ciała, cały czas pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu oraz prokurator. Policja na razie ograniczyła się do bardzo lakonicznego wyjaśnienia, powołując się na dobro śledztwa.

Odnaleźliśmy zwłoki 34 – letniego mężczyzny. Jego tożsamość jest nam znana. Na miejscu trwają czynności, które prowadzą policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubaniu. To tyle co na chwilę obecna mogę powiedzieć.powiedziała nam rzeczniczka prasowa lubańskiej komendy policji asp. Magdalena Juźwicka.

O sprawę zapytaliśmy mieszkańców tamtej okolicy, jak się okazuje również sąsiadów mężczyzny, bowiem mieszkał on w jednym z budynków na os. Fabrycznym. Nie mają oni wątpliwości, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Kto? Tego nie wiedzą.

Miejsce gdzie odnaleziono ciało, jest tak położone, że omijają je nawet amatorzy tanich trunków, o których w tamtym rejonie nie trudno.

Do sprawy powrócimy.

Autor: PA