Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Wrak Audi z Lubania straszy w Gryfowie Śl.

Jak na razie nie ma chętnych ani odpowiedzialnych do zajęcia się sprawą porzuconego samochodu marki Audi, a właściwie już jego wraku, na lubańskich tablicach rejestracyjnych, który od kilku dni straszy mieszkańców Gryfowa Śląskiego.

O sprawie informuje od kilku dni serwis Lwowecki.info .W niedzielę 7 lipca już w znacznej części rozebrany samochód znajdował się w Gryfowie Śląskim, jakieś 500 metrów za terenem gdzie organizowane są Kwisonalia. Z auta wymontowane zostały niektóre części, niemniej pojazd nadal miał całą blacharkę łącznie z tablicami rejestracyjnymi (DLB) które wskazywały że jest pojazdem z Lubania lub z terenu innej miejscowości Powiatu Lubańskiego.

Czy jest to samochód skradziony, czy sprowadzony i porzucony, tego nie wiemy. Niemniej, z pewnością ktoś powinien się nim zainteresować i go uprzątnąć – piszą nasi koledzy z serwisu Lwowecki.info.

Jednak kilka dni później Audi zmieniło lokalizację. Mimo, że nie posiadało kół to ktoś przeciągnął je kilkaset metrów w kierunku miasta. Teraz łatwiej dokonywać dalszej rozbiórki.

Z samochodu pozostało już niewiele. Paliwo i płyny eksploatacyjne najpewniej trafiły do ziemi. Na odludziu ekologią nikt się nie przejmuje. Złom na skraju lasu stoi i straszy i z pewnością nie jest ani dobrą wizytówką, ani nie jest to właściwe miejsce dla niego.

Ponownie apelujemy do gryfowskiej policji, burmistrza, ochrony środowiska, straży miejskiej, straży leśnej i wszystkich, którzy powinni i mogą zająć się sprawą, aby wreszcie zainterweniowali  – pisze Lwowecki.info

A może ktoś z Państwa zna ten samochód?

 

1 comment to Wrak Audi z Lubania straszy w Gryfowie Śl.

  • Renia

    Co za głupie pytanie czy ktoś zna ten samochód skoro są tablice to wystarczy sprawdzić w wydziale komunikacji na kogo stoi .