HomeLubańWładze Lubania „oszczędzają”!?

Komentarze

Władze Lubania „oszczędzają”!? — 16 komentarzy

 1. oj tam oj tam, się integrowali aby lepiej oszczędzać…. …w przyszłości 🙂

 2. Niech się integrują jak najbardziej. Tylko może na świeżym powietrzu, dotlenienie odpowiednie i oszczędniej. Np na skwerku koło Lidla 😀

 3. Dokładnie 🙂 Lepiej żartować jak chorować :)Może to przez Rowińskiego jak to twierdzą że wszystkie nie farty są przez niego 🙂 a tak poważanie, jeśli to faktycznie prawda to trochę nie fair :/

 4. Z tego co wieść niesie były to warsztaty w sprawie opracowania strategii rozwoju Lubania. Spokojnie można je było zorganizować po kosztach np. w sali Łużyckiego Centrum Rozwoju. No ale wybory już nie długo, trzeba jeszcze skorzystać ile się da!!! Oszczędności dotyczą nas mieszkańców, po to by jak autor określił “kadra kierownicza” mogła jeszcze 12 miesięcy pohulać za nieswoje! Żenada!

 5. Taaaak! Nic dodać, nic ująć! Pani Judyta ma zupełną rację! Czy jest jakiś sposób na naprawdę uczciwą i rozsądną władzę?

 6. Mam inne zdanie niż Pani Justyna Panie teo Pani Justyna ma zupełną rację ??/.
  Nie sądzę uczciwszej i rozsądnej władzy nie trzeba szukać ona jest tu i teraz i pozostanie na kolejne 4 lata.

 7. Żebyś się Jeremi przypadkiem nie zdziwił! Ta władza która jest w mieście to twoim zdaniem jest uczciwa i rozsądna? Hahahahahaha. Dobry żart!

 8. Jak widać władza w Lubaniu oszczędza. Mogli przecież zorganizować takie szkolenie na Majorce, a wybrali nasz Świeradów. 🙂
  Jak widać z zachowania burmistrza przedsiębiorczość jest mu całkowicie obca. Rozsądniej jest pomyśleć w jaki sposób można zarobić niż oszczędzać. Może się okazać za jakiś czas, że już nie będzie na czym oszczędzać. Lubań ma bardzo duży potencjał i możliwości lecz nasi włodarze, ci Wezuwiusze Intelektu jakoś nie potrafią tego dostrzec.
  Nasz burmistrzunio postawił nam w rynku choinkę. Jest to super oszczędna wersja, która jest anty promocją, koszmarną wizytówką naszego miasta.
  Ta choinka jest symbolem tego czym jest obecnie Lubań. Symbolizuje pseudo oszczędności, tumiwiścizm, bylejakość i nie liczenie się z mieszkańcami.
  Podobnie jak co roku już niedługo ma być zorganizowany jarmark świąteczny i obawiam się że podobnie jak w latach poprzednich będzie to obraz nędzy i rozpaczy.
  W sprawozdaniach i dokumentacji oczywiście odnotowany będzie pełen sukces.
  Proponuję, aby organizatorzy udali się do Wrocławia i zobaczyli na czym polega organizowanie jarmarku świątecznego. Najlepiej w ramach oszczędności i integracji niech pojadą na rowerach 🙂
  Co przez trzy lata osiągnięto w sprawie słynnej lubańskiej strefy (teren po ZNTK), co z ofertą turystyczną miasta, ilu inwestorów przyciągnięto, ile nowych miejsc pracy powstało, jak wygląda ożywienie Tretu, czy miasto jest bezpieczniejsze, jak się żyje ludziom, czy bezrobocie spadło? Jeżeli o tym rozmawiano na tym szkoleniu to dobrze. Mam jednak wątpliwości czy w luksusowym hotelu w saunie czy na basenie można o tym rozmawiać.
  Może chodziło o pozyskanie głosów przy wyborach co uważam za chybioną inwestycje, pracownicy urzędu widzą co się dzieje, nawet lepiej bo są bliżej.
  Warto się przyjrzeć bliżej tym “szkoleniom” ile ich było i ile naszych pieniędzy pochłonęły.
  Jeremi jak było w saunie? 🙂

 9. zapraszam na luban .pl wszystko co Panią nurtuje jest pięknie opisane przez dyrektora zapraszam do lektury oraz na koncert do Tęczowej

 10. PL był szybszy o dwa dni, nie było wyjścia i trzeba było skrobnąć cosik o tym. Nagle w Świeradowie naczelników, dyrektorów, kierowników i prezesów miało olśnić jak z miasta zrobić eldorado. Jeśli ma być eldorada to jestem za aby nawet polecieli na Malediwy…

 11. To są jakieś jaja! A nie można było tych nibywarsztatów z “burzami mózgów”, jak oficjalnie napisali na stronie miasta zrobić w sali konferencyjnej ŁCR? Nas podatników znowu burmistrz naraził na niepotrzebne kosszta. Taki wyjazd to lekko kilka tysiączków złotych TO SĄ WŁAŚNIE OSCZĘDNOŚCI SŁOWIŃSKIEGO – BRAWO CIĄGNIJ PAN TAK DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Wszyscy się po prostu czepiacie. Burmistrz mógł zorganizować warsztaty na Hawajach, ale wybrał jednak tańszy Świeradów. Są oszczędności? Są!

 13. nie czepiajcie się bo nie ma czego i powinniście się wstydzić. Normalne jest że ludzie się szkolą, a ci co robią na miejscu to także biorą niemałe pieniądze. Skob był w Paryżu i nikt nie robił z tego problemu.

 14. Edi kimkolwiek jesteś, być może, Hałakuciem, Słowińskim, Iwanowem, lub innym antyspołecznym lubańskim koalicjantem, to jesteś wielkim tchórzem, wypowiadasz się anonimowo i nieprawdziwie. Prawda jest taka że członkowie SKOBu wiele razy byli w Paryżu ale tylko “palcem na mapie”

 15. Ja natomiast mam wrażenie, że Pan Lesław to taki antyspołeczny malkontent. Nic nie robić, nic nie dać, dużo gadać bez sensu i po próżnicy. Ot taki folklor.

 16. odszukam zdjęcia i informacje na ten temat i dam znac kiedy i jak!!!