Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Wjechał na przejazd kolejowy tirem mając czerwone światło

Prowadzący tira mając czerwone światło, wjechał na przejazd kolejowy. Szybko zaczął cofać, łamiąc szlabany. Skandaliczne zachowanie zostało zarejestrowane telefonem jednego z przechodniów.
Sprawę nagłośnił zgorzelecki portal portal Zinfo , gdzie czytamy:

Ten kierowca raczej nie ma prawa jazdy od wczoraj, a mimo wszystko zachował się skandalicznie! Dziś znów dostaliśmy informację o kierowcy, który pomimo sygnałów zakazu wzjadu na przejazd kolejowy, nie zatrzymał się przed opadającymi szlabanami. Do tej niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło około 14:30 na przejeździe w Pieńsku. Do tragedii nie doszło, bo kierujący pojazdem ciężarowym w ostatniej chwili się opamiętał i wycofał pojazd, wyłamując przy tym jedno z ramion szlabanów.

On w ogóle jechał od tyłu i nie zwracał uwagę na to co się działo z tyłu, gdzie był ruch drogowy i się nie zatrzymał tylko odjechał. Gdyby nie fakt że machałam do niego rękami i krzyczałam że za nim znajdują się pojazdy i ludzie , głupota ludzka nie zna granic … – komentuje Czytelniczka, od której dostaliśmy nagranie.

Głupota ludzka, nie zna granic – nic dodać, nic ująć.

Jak wyglądała cała sytuacja zobaczcie i oceńcie sami:

1 comment to Wjechał na przejazd kolejowy tirem mając czerwone światło

  • Emeryt

    Szlaban to powinien Ci szef tego portalu dać, 70 lat po okupacji a ten nadal używa słowa szlaban. To jest rogatka – zapora drogowa. Zanim zrobisz copypaste zastanów się.

Leave a Reply