Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Wicestarosta Konrad Rowiński wręczył doroczne nagrody Starosty Lubańskiego (GALERIA ZDJEĆ)

6 czerwca w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu odbyła się Gala wręczania Nagród Starosty Lubańskiego za promowanie Powiatu Lubańskiego w roku szkolnym 2018/2019. Nagrodzono łącznie 112 uczniów, 50 nauczycieli i 10 dyrektorów.

Jest to wydarzenie podsumowujące mijający rok szkolny. Jak co roku nagrody odbierali ci uczniowie ze szkół i placówek powiatu, którzy zdobyli czołowe miejsca w konkursach na szczeblu regionalnym, krajowym, międzynarodowym, tym samym promując Powiat Lubański.

Na uroczystość przybyli dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie wraz z rodzicami. Przybyłych gości i laureatów przywitał Wicestarosta Lubański Konrad Rowiński, reprezentujący Starostę Lubańskiego Walerego Czarneckiego, kierując do uczniów słowa uznania, życząc im dalszych sukcesów.

–  To właśnie dzięki Wam potwierdza się to, że w naszym powiecie mamy wspaniałą młodzież. Jesteście znakomitą wizytówką naszego regionu. Wasze osiągnięcia w znakomity sposób promują Powiat Lubański  – podkreślił w swoim wystąpieniu Wicestarosta Konrad Rowiński.

Galeria zdjęć:

Autor: Powiat Lubański/Red.