Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

V Lubańska Noc Świętojańska za nami (WIDEO i GALERIA ZDJĘĆ)

Wczoraj 21 czerwca nad brzegami Siekierki w Lubaniu, odbyła V Lubańska Noc Świętojańska, zorganizowana przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba.
Wyplatanie i puszczanie wianków, tańce ludowe, folkowa Zumba, festiwal kolorów, warsztaty, ognisko – V Lubańska Noc Świętojańska za nami. Po raz kolejny było kolorowo, żywiołowo i niezwykle radośnie. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu za wzorową organizację imprezy zasłużyła na gromkie brawa!
Współorganizatorami wydarzenia było Łużyckie Centrum Rozwoju oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu.
Belgijka w wykonaniu uczniów szkoły (foto: Mieczysław Iwanow):

Lubańska Noc Świętojańska.

Publiée par Mieczysław Iwanow sur jeudi 21 juin 2018

Galeria zdjęć (foto ŁCR) :

3 komentarze V Lubańska Noc Świętojańska za nami (WIDEO i GALERIA ZDJĘĆ)

  • Kupała

    Matko Bosko i Ty Przenajświętsza Madaleno Patronko Niepokalanie Poczętego Arka Lubańskiego! Słowiańskie Pogańskie święto tuż pod nosem KOŚCIOŁA NASZEGO! 😉

  • milik

    I własnie Arka Lubańskiego chyba na Kupale nie było, przynajmniej na zdjęciach nie ma! Nie chce drażnić pewnego elektoratu pokazując się na pogańskich świętach. Co za hipokryzja!

  • OLE

    Pan Mietek Iwanow był i to mi się podoba, nagrał nawet filmik i fajnie bo jak coś fajnego dzieje się w mieście to trzeba być i nie robić z siebie świętego jak co niektórzy, zwłaszcza taki burmistrzyna co się kreuje na świętojebliwego a diabełek za plecami lata!