Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Lubaniu – 30.09.2017 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu zaprasza do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Open o Puchar Dyrektora MOSiR  – Mini Liga Mistrzów, który odbędzie się z okazji zakończenia lata w sobotę 30 września, na Stadionie Miejskim w Lubaniu przy ul. Ludowej 2.

Tradycją lubańskiego MOSiR jest doroczny zimowy turniej piłki halowej im. Zygmunta Duziaka. W tym roku ośrodek zaprasza również do udziału w turnieju na boiskach trawiastych z okazji zakończenia lata pod nazwą

-Mamy nadzieję że turniej piłki nożnej Open i taka oferta spotka się z zainteresowaniem zarówno czynnych piłkarzy jak i amatorów. Turniej zaplanowaliśmy na 16 drużyn, w kategorii wiekowej 16+. Na uczestników czekają nagrody, catering i cały dzień aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, oczywiście z rywalizacją w duchu fair play. Serdecznie zapraszamyzachęca dyrektor MOSiR Lubań Małgorzata Garula.

O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do dnia 28 września u organizatora imprez sportowych MOSiR Lubań, pod numerem telefonu: 602 611 501. Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

Autor. Red.