Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Supermarket Intermarché w Lubaniu

Intermarché to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych zlokalizowanych głównie w małych i średnich miejscowościach (od 20 000 do 70 000 mieszkańców). Pierwszy polski Muszkieter działający pod tym szyldem otworzył sklep Intermarché w Zielonej Górze już w 1997. Od tego czasu sieć rozrosła się do prawie 170 obiektów w Polsce.
Lubański Intermarché powstał w roku 2002 i zyskał sobie miano jednego z najlepszych sklepów dużopowierzchniowych w Powiecie Lubańskim.
Mając na uwadze prawdziwą misję Grupy, czyli podnoszenie poziomu życia swoich klientów poprzez dostarczanie im towarów w najlepszych cenach i dobrej jakości, Muszkieterowie – właściciele sklepów Intermarché,  dbają aby w sklepach było:
ŚWIEŻO – dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu i przestrzeganiu systemu HACCP, zapewniamy codzienne dostawy świeżych produktów do naszych sklepów. Jesteśmy specjalistami produktów świeżych a naszą wizytówką jest świeżość i jakość oferowanych produktów.
TANIO – Wiemy jak ważną rolę odgrywa cena. Jako największa sieć supermarketów w Polsce systematycznie podejmujemy centralne negocjacje, by zagwarantować naszym Klientom zakupy zawsze w najniższych cenach.

Aktualne promocje jakie odbywają się w sklepie, publikujemy na stronie wydarzeniowej dziennika Przegląd Lubański (lubanski.eu) w każdy czwartek.

Pobierz aktualną  gazetkę TUTAJ
Supermarket Intermarché  w Lubaniu, ul. Zgorzelecka 34
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 21:00

Niedziela: 10:00 – 20:00

Telefon: 075 722 94 10
Fax: 075 722 94 00
Przy sklepie znajdziecie Państwo również kolekturę Lotto, bankomat, paczkomat oraz parking.
Autor. Red (artykuł zlecony)