Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem w Lubaniu

W czwartek 14 listopada, o godzinie 17.00, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i czołowych polskich dziennikarzy – Marcin Meller, spotka się ze swoimi fanami w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu.

Marcin Meller jest absolwentem historii na Uniwersytecie Warszawskim. Na studiach był działaczem podziemnego Niezależnego Zrzeszenia Studentów i Pomarańczowej Alternatywy.

W latach 1991-2003 był reporterem tygodnika „Polityka”, w tym czasie spędził dwa lata w Afryce. Pisał również m.in. z byłej Jugosławii, Iranu i Czeczenii. Był gospodarzem nadawanego przez TVN pierwszego w Polsce reality show „Agent”. W latach 2003-2012 pełnił funkcję redaktora naczelnego polskiej edycji miesięcznika „Playboy”.

Obecnie jest reporterem i felietonistą tygodnika „Newsweeka Polska” i telewizji TVN, gdzie w TVN24 prowadzi „Drugie śniadanie mistrzów”, a w TVN wraz z Magdą Mołek program pn. „Dzień Dobry TVN”.

W roku 2011 ukazała się bestsellerowa książka dziennikarza „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (wyróżniona nagrodą Magellana dla najlepszej książki podróżniczej roku), którą napisał razem z żoną Anną Dziewit-Meller.

W czerwcu 2019 roku Meller wydał kolejną książkę pt. „Nietoperz i suszone cytryny”

Marcin Meller jest wiernym kibicem Legii Warszawa.

Marcin Meller – spotkanie autorskie w Lubaniu

miejsce: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, Galeria nad Schodami, Rynek – Ratusz

data: wtorek, 14 listopada 2019 r..

godzina: 17.00

Autor: AM/foto: Dominika Kucner – źródło: Facebook Marcin Meller

Leave a Reply