Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

SOLARYAG – Fotowoltaika dla Ciebie (WIDEO)

 

www.solaryag.pl

Firma SOLARYAG działa na terenie Województwa Dolnośląskiego i zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisowaniem paneli fotowoltaicznych.

SOLARYAG to firma, dla której priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klientów. Do każdej nowej instalacji fotowoltaicznej firma podchodzi indywidualnie, dbając o każdy detal. Zawsze proponuje swoim inwestorom, optymalne rozwiązanie dla instalacji fotowoltaicznych. Gdy nie jest możliwa instalacja paneli na dachu SOLARYAG instaluje panele fotowoltaiczne na gruncie tak, by instalacja PV działała z pełną mocą.

SOLARYAG skupia się na rynku naszego województwa, aby zawsze być blisko swoich klientów. Współpracując z największymi dystrybutorami, posiada w ofercie falowniki renomowanych marek m.in.: ABB, Growatt, SolarMax, PowerOne oraz moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne takich firm: SolarWorld, Qcells, IBC Solar, LG,  Sharp.

SOLARYAG zajmuje się również sprzedażą, montażem i serwisowaniem systemów monitoringu obiektów.

SOLARYAG to firma której centrala znajduje się w Pasieczniku koło Jeleniej Góry więc jest na tzw. “wyciągnięcie ręki” dla klientów z powiatów: jeleniogórskiego, lwóweckiego, lubańskiego i bolesławieckiego.

SOLARYAG jest konkurencyjna na rynku fotowoltaicznym i  łączy doświadczenie z bardzo wysoką jakością wykonywanych usług.

Film promocyjny:

Realizacje (galeria zdjęć):

Pełną galerię z realizacji znajdziesz TUTAJ

Dane teleadresowe:

 

 

SOLARYAG

Pasiecznik 82

59-623 Lubomierz woj. dolnośląskie

telefon +48 669 206 826

e-mail: biuro@solaryag.pl

www.solaryag.pl

Autor: PL (artykuł promocyjny sponsorowany)

Leave a Reply