HomeLubańSąd: „dyscyplinarka” dla Anety Usyk bezpodstawna!

Komentarze

Sąd: „dyscyplinarka” dla Anety Usyk bezpodstawna! — 10 komentarzy

 1. W swoim stylu Wójt Zbigniew Hercuń podziękował za 8 lat pracy Pani Anety, która nie szczędząc sił pracowała na jego sukcesy. Po odejściu Pani Anety zachowywał się jak nieporadny urzędnik a nie Wójt Gminy. Jego zachowanie na sesjach Rady Gminy świadczyło o jego osobowości, … i można by wymienić jeszcze wiele jego negatywnych przywar ale ze względu, że o zmarłych nie należy pisać źle to od tego zamiaru od stompie.

 2. … dostał najwyższą karę. Podać urzędników, którzy składali fałszywe zeznania do sądu. Zażądać zwrotu kosztów od łamiących prawo urzędników, dlaczego podatnicy mają ponosić koszty, za fałszerstwa i oczernianie? Zobaczymy jak zachowa się obecny wójt, jakie wyciągnie konsekwencje.

  • widać urzędnicy uczyli się od najlepszych ;)) i mają rozeznanie jak to w sądach jest:))

 3. Dziwię się, że w ramach szeroko pojętego obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej ten artykuł prasowy nie został jeszcze opublikowany na konkurencyjnym portalu eluban. Po lekturze tego materiału zrozumiałem motywacje i zachowanie Pani Anety. Dopóki była potrzebna i ciężko pracowała wszystko było dobrze, kiedy stała się niewygodna została wrogiem. Życzę zwycięstwa.

 4. Obiektywizm i rzetelność elu… dobry żart.Służebność, jednostronne oddanie, to owszem.

 5. no to idealny moment na takie oświadczenia. widze, że ktoś próbuje za wszelką cenę oczernić w ostatniej chwili innych kandydatów i łapie się czego może.

  jakby pani od razu stawiała sprawe jasno i traktowałą innych ludzi w porzadku, to może nie byłoby sie z czego tłumaczyć. a teraz fajnie jest kogoś oskarżyć, jak już nie może sie bronić… 😉

 6. Kto oczernią? Sąd, który […]

  ===
  Anonimowo nie można.
  Moderator