Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Prezes ŁCM w Lubaniu, dyrektorem Szpitala Powiatowego w Bolesławcu?

Prezes ŁCM Krzysztof Konopka (foto:TV Lubań)

Czy będzie zmiana na stanowisku Prezesa Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu, którym obecnie jest Krzysztof Konopka? To niewykluczone, bowiem nasi koledzy z dziennika Bolec.info dotarli do informacji, że szef lubańskiego szpitala ma zająć fotel dyrektora Szpitala Powiatowego w Bolesławcu.

Jak informuje serwis internetowy Bolec.info, szykują się zmiany na stanowisku dyrektora Szpitala Powiatowego w Bolesławcu. Zdaniem dziennikarzy serwisu z Miasta Ceramiki, miejsce dotychczasowego szefa tej jednostki, Prezes Zarządu ŁCM w Lubaniu Krzysztof Konopka.

“Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, szykują się duże zmiany organizacyjne w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, czyli w bolesławieckim szpitalu. Na początek ma zostać odwołany Adam Zdaniuk, wieloletni naczelny dyrektor tej jednostki. Nieoficjalnie mówi się, że dyrektor “wypalił się” i potrzeba świeżej krwi. Poszukiwania następcy trwają, podobno funkcję tę zaproponowano dyrektorce Wielospecjalistycznego Szpitala w Zgorzelcu, ale miała odmówić. Niektórzy sugerują, że następcą Zdaniuka mógłby być Krzysztof Konopka, były starosta powiatu bolesławieckiego, obecnie z sukcesem szefujący lubańskiemu szpitalowi. Kto zostanie nowym dyrektorem ZOZ ustalą wspólnie Bezpartyjny Samorządowcy: prezydent Piotr Roman i starosta Tomasz Gabrysiak” – czytamy na łamach dziennika Bolec.info.

Postanowiliśmy sprawdzić tę informację u źródła, ale niestety nie udało się nam się skontaktować z samym zainteresowanym czyli Prezesem Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu Krzysztofem Konopką. Do sprawy jeszcze wrócimy.

Artykuł dziennikarzy Bolec.info KLIKNIJ TUTAJ

Autor: Red.

 

Leave a Reply