Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Pożegnanie z mundurem

 

 

W sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę komisarza Dariusza Butryma. Po 21 latach służby w policyjnym mundurze odszedł na emeryturę nasz kolega. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa lubańskiej Policji za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu nadkomisarz Przemysław Rudzik podziękował Dariuszowi Butrymowi za wszystkie lata dobrej służby, zarówno na stanowiskach wykonawczych jak i kierowniczych, a szczególnie za współpracę, profesjonalizm i wsparcie w realizacji zadań. Nie zabrakło również życzeń spokoju i radości na emeryturze.
Komisarz Dariusz Butrym w swoim wystąpieniu złożył podziękowania za wiele lat współpracy wszystkim obecnym na uroczystej zbiórce przedstawicielom kadry kierowniczej, koleżankom i kolegom z, którymi na co dzień pracował.
Do życzeń dalszych sukcesów w realizacji osobistych i życiowych planów przyłączyli się obecni na uroczystości policjanci i pracownicy lubańskiej komendy.
Komisarz Dariusz Butrym służbę w Policji pełnił od 21 lat. Służbę w Policji rozpoczął w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego jako patrolowiec. Następnie  w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu a w 2006 roku został kierownikiem Posterunku Policji w Olszynie, gdzie funkcję tę pełnił do 2012 roku. Dzięki dużemu zaangażowaniu w służbę został mianowany Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu po czym w 2017 roku został mianowany na stanowisko eksperta Zespołu Kadr i Szkoleń lubańskiej Policji.
Jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę i życzymy, aby czas emerytury pozwolił Panu  na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia.
Autor: st.asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Leave a Reply