Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Pomóżmy ciężko choremu na serce małemu Mikołajowi Dudzie

 

Mikołaj Duda urodził się 21 stycznia 2015 r. z poważną, wrodzoną wadą serca pod postacią HLHS. Jego lewa połowa serduszka nie pracuje. Większość swojego życia spędził w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ma już za sobą dwie operacje, a przed nim kolejne. Mikołaj potrzebuje naszej pomocy! Wszyscy możemy przyczynić się do jego leczenia!

Mikołaj przeszedł już wiele i to, że jest nadal z nami zawdzięczamy wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom, których spotkał na swojej drodze i którzy przez cały czas o niego walczą. Przed nim jeszcze długa droga. Mikołaj przez cały czas udowadnia, jak bardzo chce żyć.

Na leczenie małego Mikołaja pieniądze zbiera m.in cała społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, organizując festyny charytatywne. Szkoła zorganizowała również mecz z zespołem koszykarskim Turów Zgorzelec, z którego cały dochód został przeznaczony na leczenie Mikołaja.

Teraz również każdy z nas może przyłączyć się do akcji na rzecz wspaniałego małego chłopca, który tak bardzo chce żyć i przeznaczyć środki na leczenie, które zbiera w jego imieniu Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”.

Szczegóły akcji KLIKNIJ TUITAJ

Autor: SP