Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Policjanci z Lubania pożegnali naczelnika “kryminalnych”

Komendant Powiatowy Policji nadkom. Przemysław Rudzik, policjanci i pracownicy lubańskiej komendy, pożegnali odchodzącego po 27 latach na emeryturę podinsp. Roberta Lecha, który pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Robert Lech służył w lubańskiej Policji 27 lat

Komendant w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych podziękował policjantowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej, niekiedy trudnej służby. Komendant życzył emerytowi zdrowia i pomyślności w realizacji planów osobistych. Do życzeń dołączyli się policjanci i pracownicy cywilni obecni na uroczystości.

W uroczystości pożegnania, uczestniczył również Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu insp. Norbert Kurenda, który przez wiele lat, jako zastępca komendanta KPP w Lubaniu, a później komendant, pracował wspólnie z podinsp. Robertem Lechem,

Podinsp. Robert Lech służył w Policji 27 lat. Służbę w policji podjął w 1991 roku w komendzie w Lubaniu, zaczynając w Wydziale Ruchu Drogowego i Prewencji. Od roku 2013 zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaniu.

Autor: st.asp. Magdalena Juźwicka/Red.