Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Policjanci uratowali kobietę przed popełnieniem samobójstwa

Świeradowscy policjanci otrzymali informację o kobiecie, która prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Podjęto natychmiastowe działania celem ustalenia miejsca gdzie może się znajdować. Policjanci w ostatniej chwili podbiegli do kobiety i ściągnęli jej sznur z szyi. Pokrzywdzona została objęta opieką lekarską.

Funkcjonariusze zlokalizowali rejon, z którego dzwoniła desperatka. Tam natychmiast zostały skierowane patrole w celu jak najszybszego odnalezienia kobiety. Rozpytany napotkany na drodze świadek oświadczył, iż widział osobę dziwnie się zachowującą. Następnie  wskazał kierunek w , którym się oddaliła. Dobiegając na miejsce policjanci dostrzegli stojącą między drzewami kobietę, która zaciskała na szyi sznur. Kobieta na widok policjantów wpadła w histerię. Funkcjonariusze pobiegli do niej ściągnęli z szyi i obezwładnili ją. Gdy już się uspokoiła opowiedział policjantom o swoich problemach osobistych. Poinformował ich o tym, dlaczego chciała targnąć się na swoje życie.
Po przybyciu ratowników, kobieta została przez nich zabrana do szpitala na obserwację. Bardzo szybka i profesjonalnie przeprowadzona akcja zapobiegła tragedii.

Autor: st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń KPP w Lubaniu

1 comment to Policjanci uratowali kobietę przed popełnieniem samobójstwa

  • Przemek

    Czy osoba pisząca ten artykuł zastosowała kopiuj wklej, z innego artykułu? Proszę przeczytaj ze zrozumieniem artykuł i edytuj go, żeby jak najmniej osób to przeczytało. Mała podpowiedź kobieta czy mężczyzna?

Leave a Reply