Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Policja poszukuje złodziei. Rozpoznajesz tych mężczyzn?

 

Policja z Lubania, Zgorzelca i Bolesławca poszukuje złodziei, którzy dokonali kradzieży w różnych sklepach w ciągu ostatnich miesięcy. Funkcjonariusze właśnie udostępnili ich wizerunki. 

KPP w Lubaniu prowadzi czynności w sprawie zaistniałej kradzieży mienie na terenie Lubania w dniu 23 czerwca br. Z zapisu monitoringu wynika, że nieznany mężczyzna z terenu pawilonu ogrodowego znajdującego się przy sklepie budowlanym dokonał kradzieży mienia. Prosimy o pomoc osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu, aby skontaktowały się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod nr. tel. 075-722-9000 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Sikorskiego 4.

 

 

 

 

KPP w Zgorzelcu prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży w jednej z drogerii handlowych na terenie miasta. Do kradzieży doszło 12 kwietnia br. O to przestępstwo podejrzewany jest mężczyzna widoczny na zdjęciu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numer telefonu /75/ 64 94 255 lub 75 64 94 200 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G.

 

 

 

KPP w Bolesławcu prowadzi czynności w sprawie kradzieży 21 czekolad o łącznej wartości 524,79 złotych. W dniu 29 kwietnia br. na terenie jednego z bolesławieckich sklepów doszło do zaboru w celu przywłaszczenia 21 sztuk czekolad o łącznej wartości 524,79 złotych. Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanym zdjęciu prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Adrian Wilas tel. 75 649-62-41 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl., lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Zygmunta Augusta 20.

 

 

 

 

KPP w Bolesławcu prowadzi czynności w sprawie zaboru w celu przywłaszczenia portfela z zawartością.W dniu 27 czerwca br. na terenie ogródków działkowych ROD Stokrotka w Bolesławcu przy ul. Kościuszki doszło do zaboru w celu przywłaszczenia portfela z zawartością. Mężczyzna posłużył się cudzą kartą, aby zapłacić za swoje zakupy. Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Adrian Wilas tel. 75 649-62-41 lub na e-mail: oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl., lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Zygmunta Augusta 20.

 

Autor: KPP w Lubaniu, KPP w Zgorzelcu, KPP w Bolesławcu

 

Leave a Reply