Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Podziękowania

Szanowni Państwo, składamy podziękowanie wszystkim Wyborcom w Powiecie Lubańskim, którzy głosowali na kandydatów Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma.Nowoczesna – Koalicja Obywatelska.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować wyborcom z Lubania. To dzięki Wam Drodzy Państwo, wygraliśmy w Lubaniu, stolicy Naszego Powiatu, uzyskując największą liczbę głosów.

Chcielibyśmy również zauważyć, że nasz kandydat Konrad Rowiński, uzyskał rekordową liczbę głosów przypadającą na jedną osobę, bo aż 1103. To oznacza, że uzyskał indywidualnie największą liczbę głosów nie tylko w Lubaniu, ale i w całym Powiecie.

Taki wynik Koalicji Obywatelskiej w Lubaniu, jest nadzieją i dobrą prognozą dla zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego a później do Sejmu RP i Senatu RP.

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich Wyborców  oraz mieszkańców Lubania i Powiatu Lubańskiego.

Z wyrazami szacunku 

Platforma.Nowoczesna – Koalicja Obywatelska w Powiecie Lubańskim

Tabela:

 

10 komentarzy Podziękowania

 • Rozśmieszony

  Widać że nawet lokalni działacze PO przejęli od swoich przywódców dobrą szkołę ściemniania. Podają wyniki tylko z Lubania, a tak naprawdę w Radzie Powiatu dostali tylko te 2 miejsca (Rowiński, Kilian). (Zjednoczeni 5 miejsc, Czarnecki 5, PiS 4, PO.N 2, PSL 1). Takim sposobem można z przedostatniego miejsca wypromować się na pierwsze, tylko dobra szkoła manipulacji jest w stanie to zrobić.No tak,widać tą dobrą prognozę wyborczą do PE oraz Sejmu i Senatu. Kabareciarze rozśmieszają na całego.

  • Andrzej Ploch

   W końcu to są wybory samorządowe, więc najważniejszy jest wynik lokalny. Proszę przeanalizować mandaty „bezpartyjne” i wtedy może w przerwach na śmiech coś do Pana dotrze…

   • Eeee

    A które to niby bezpartyjne?
    A 1 i 2 okręg to nie były lokalne wybory? Przecież z tamtych tak samo startowali do powiatu

    • Andrzej Ploch

     KKW powołane przez komitet bezpośrednio nie związany z zarejestrowaną partią polityczną może na swoich listach umieszczać kandydatów będących członkami partii politycznych, co w tych wyborach było powszechną praktyką.

     • Eeee

      Czyli się partyjni przemycili…
      Oj nie ładnie tak oszukiwać wyborców!

      • Andrzej Ploch

       Oszustwem byłoby gdyby KKW miał w nazwie Bezpartyjni a kandydaci byliby członkami partii, a tak nie było. Podczas tegorocznych wyborów natomiast zapanowała moda na komitety “Z sercem do ludzi…” Cy jednak serce miało odcień zielony, niebieski czy czerwony z samej nazwy nie wynikało.

 • Eeee

  Do Andrzej Płoch
  A co z partią Bezpartyjni Samorządowcy…?! Mają w nazwie bezpartyjni…
  To taka ściema?

  • Andrzej Ploch

   Partia polityczna musi być zarejestrowana. Nie ma rejestracji nie ma partii. O ile się orientuję nigdy nie składali wniosku o rejestrację. Ściema oczywiście jest, ale w temacie zaszłości.

   • Eeee

    Z tego co pamiętam, wypromowano modę na bezpartyjność i większość polityków między innymi z PO raptem przemalowało się na bezpartyjnych samorządowców, że niby bezpartyjni, nowi i ze świeżym spojrzeniem 🙂

 • Eeee

  A ten komitet, co powyżej dziękuje to ci partyjni z PO i Nowoczesnej? Oni występowali jako partia czy Komitet wyborczy założony na potrzeby wyborów. Chyba to drugie, bo nie ma takiej partii, ale pan Rowiński przecież jest z PO. Popularnie nazywany w Lubaniu szwagrem Schetyny.

Leave a Reply