HomeGospodarkaPodpisz list protestacyjny w sprawie sprzeciwu dotyczącego przywozu do Lubania 13 mln ton odpadów z niemieckich hut!

Komentarze

Podpisz list protestacyjny w sprawie sprzeciwu dotyczącego przywozu do Lubania 13 mln ton odpadów z niemieckich hut! — 2 komentarze

  1. Mieszkańcy Lubania są obojętni,byłem złożyć podpis poparcia dla tej inicjatywy po poprzednim apelu.Podpisów było cztery z moim i mojej żony.Obudzimy się za późno jak zawsze.

  2. Chodzą w niemieckich mundurach po mieście, walczą o nazistowski basen, wyłożyli brukiem rynek dla niemieckich koni, do muzeum sprowadzają niemieckie trofea, pracują w Niemczech-więc Niemiec myśli ,że rodzina.! zasypać dołek ,bo teren za krzywy i puścić autostradę a potem przy autostradzie hotele ,benzyna .Albo lotnisko dla chińskich samolotów .I wtedy być może miasteczko i jak wiele innych skoczy poziomem i społecznościówki zajmą się -jak prać brudne gacie!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>