Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnie pożegnanie śp. Kamili

Kamila miała przed sobą całe życie

Rodzina, przyjaciele, znajomi oraz ogromna rzesza mieszkańców Lubania pożegnała wczoraj śp. Kamilę, mieszkankę miasta, która dziesięć dni temu została brutalnie zamordowana przez swojego byłego partnera.

-Nikt z nas nie planował tej smutnej uroczystości. Nikt się do niej nie przygotowywał. Była pełna życia, wesoła. Za szybko od nas odeszła. Jeszcze 10, 20 dni temu nikt ze znajomych i rodziny nie spodziewał się, że dzisiaj będzie stał nad trumną Kamili. Spotkała na swojej drodze człowieka zanurzonego w grzechu, wplątanego w sidła szatana. On postawił się w roli Boga i zdecydował o jej życiu mówił ks. Łukasz Langenfeld, podczas mszy pogrzebowej, która odbyła się w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Lubaniu.

Kamila miała zaledwie 24 – lata, właśnie skończyła studia na Politechnice Wrocławskiej. Była inżynierem – chemikiem. Pracowała w lubańskiej stacji Sanepidu.

-Przed Kamilką było całe życie. Nigdy nie pogodzimy się z jej śmiercią. Jak ten człowiek, o ile można go jeszcze tak nazywać, mógł tak wspaniałej i pięknej kobiecie zrobić coś tak strasznego. Nie mieści się to w głowie – mówią znajomi Kamili.

Przez ostatnie dni nie milczał również Facebook:

“Śpij spokojnie Aniołku… Nie wierzę, że to Ty  za szybko… Zero litości dla mordercy, który pozbawił życia tak młodą, mądrą i piękną dziewczynę . Pokój jej duszy”

“Głębokie wyrazy współczucia dla Rodziny , przyjaciół oraz znajomych. Pomimo że pracowałam z Kamila bardzo krótko zapadła w mojej pamięci była to sympatyczna, inteligentna indywidualistka. Z informacją którą do mnie dotarła do chwili obecnej nie mogę się pogodzić. Sit tibi Terra levis”

“Kto znał Kamilę ten wiedział, że nigdy nikogo nie skrzywdziła, była pełna dobroci, zawsze uśmiechnięta.. po prostu Anioł. Biedna nie zasłużyła na taki los.”

“Szok i niedowierzanie. Wyrazy współczucia dla mamy i babci…”

To tylko kilka z kilkuset wpisów po śmierci dziewczyny jakie pojawiły się na FB.

Kamila miała zaledwie 24 – lata. Ukończyła studia na Politechnice Wrocławskiej. Była inżynierem  chemikiem. Pracowała w lubańskiej stacji Sanepidu. Została brutalnie zamordowana przez swojego byłego partnera 34 – letniego Artura K., w nocy z 2 na 3 lutego. W niedzielę jej ciało znalazła matka. Policja zatrzymała sprawcę tego samego dnia. Przyznał się do winy. Resztę życia spędzi w więzieniu.

Autor: Red.