Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Okradł i zniszczył myjnię samochodową w Olszynie

Lubańscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę mieszkańca Gryfowa Śląskiego podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do myjni samoobsługowej w Olszynie.

Policjanci z Ogniwa Partrolowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w dniu 07 maja br. pełniąc słuzbę w miejscowości Olszyna ok. godziny 1:00 w nocy, otrzymali zgłoszenie o osobie przebywającej na terenie myjni samochodowej przy ul. Wolności.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli że męzczyznę włamuje się do jednego z automatów myjnii, a na ich widok trzymając w ręku skradziony bilon zaczął uciekać. Po chwili funkcjonariusze policji w pościgu pieszym zatrzymali mężczyznę wraz ze skradzionym bilonem.

W wyniku przeprowadzonych czynności skradzione mienie w postaci bilonu w kwocie 130,50 złotych odzyskano w całości, natomiast poniesione straty w wyniku wyłamania elementów automatu wynoszą 10 tys. złotych.

Mężczyźnie przedstawiono 2 zarzuty kradzieży z włamaniem do automatu myjnii samoobsługowej, a za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Magdalena Juźwicka/foto ilustracyjne

Leave a Reply