Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Okiem czytelników – Pijana kobieta śpiąca na ławce w centrum Lubania, w środku dnia

Czy z takimi widokami mamy do czynienia tylko w Lubaniu? – pyta jeden z naszych czytelników, który przysłał nam zdjęcie śpiące na pl. Feliksa Netza w Lubaniu, na ławce pijanej kobiety, w dodatku całej w fekaliach.

Przypomnijmy, że pl. Feliksa Netza to reprezentacyjne miejsce miasta, które znajduje się przy ratuszu. To własnie tam, w środku dnia, jeden z mieszkańców Lubania zauważył leżącą na ławce kobietę. Podszedł by sprawdzić czy coś jej się nie stało, czy żyje.

To była niedziela, około godziny 15.00. Kiedy próbowałem sprawdzić czy żyje, kobieta się obudziła i posłała mi wiązankę słów, delikatnie mówiąc, uchodzących za niecenzuralne. Poczułem smród nieprzetrawionego alkoholu i fekaliów. Zemdliło mnie i szybko odszedłem. Co ciekawe, kobieta obróciła się na drugi bok, dalej spała w najlepszemówi pragnący zachować anonimowość mieszkaniec. – Czy z takimi widokami mamy do czynienia tylko w Lubaniu? – pyta czytelnik.

Jak podkreślił nasz rozmówca, był jedynym który zainteresował się leżącą na ławce osobą, mimo że ludzi o tej porze w centrum było wielu. To świadczy też o znieczulicy jaka panuje w naszym mieście, bo równie dobrze osoba ta mogła być chora, lub nie żyć.

Autor: PA

 

4 komentarze Okiem czytelników – Pijana kobieta śpiąca na ławce w centrum Lubania, w środku dnia

 • WK

  500+ i jak nie skorzystać jak dają. A gdzie w tym czasie była staż miejska – w tym miejscu jest przecież monitoring ?

  • Leśny Dziadzio

   Toż przecie napisały że niedziela była,a SM w niedziele nie rabotajet.

 • w 65

  Monitoring to jeszcze trzeba umieć obsłużyć a w straży mają z tym problem.Wiem co mówię,prosiłem żeby sprawdzić nagranie po tym jak okradli mi auto i się nie udało.

 • roważny

  WK- jeśli masz czym to pomyśl! Czy jeśli jedna upita kobieta śpi lub dojrzewa na Lubańskiej ławce to wszystkie dzieci mają nadal jeść szczaw i mirabelki jak za POPSL!