HomeGospodarkaOdwołają wójta i Radę Gminy w Platerówce?

Komentarze

Odwołają wójta i Radę Gminy w Platerówce? — 6 komentarzy

  1. Albo ja nie umiem liczyć, albo jest to ciągle powielane to samo kłamstwo, skąd bierzecie 2 mln zł podatku, wiadomo, że podatek liczony jest od podstawy i fundamentu, jeżeli więc ich koszt jest ok 500tys (co jest grubo zawyżone) od jednej sztuki, to podatek od jednego wiatraka wyniesie ok 10tys, więc na 2mln trzeba postawić 200 wiatraków, a miało ich być chyba 35. Jeżeli się mylę poprawcie mnie i wytłumaczcie, bo na razie mieszkańców którzy powiedzieli NIE wiatrakom przedstawia się jako zacofańców.

  2. Ilość inwestycji za pieniądze pozyskane z zewnątrz na rozwój gminy przez czas kadencji obecnego wójta można policzyć na palcach jednej ręki, “lepiej nie robić bo może się nie uda”, niechęć do współpracy z mieszkańcami, zrzucanie obowiązku interweniowania w różnych sprawach na radnych, bo przecież sami mogą dzwonić do firm i instytucji, wycofywanie pieniędzy na różne inwestycje, albo dzielenie ich kiedy przeznaczone były na jakiś cel i wywoływanie w ten sposób waśni wśród mieszkańców.

  3. Jak Pan Wójt nie potrafi uszanować woli mieszkańców odnośnie budowy farm wiatrowych to powinien dać się zweryfikować demokracji. Ponadto rozwój nie polega na postawieniu molochów i kasa leci jak śmigło, ale chociażby na wykorzystaniu w czasie przyznanych środków, bez ich zwracania jako niewykorzystane. Najlepiej jest nie mieszkać w gminie, ale stawiać wiatraki, a jak gmina zarobi to i o Wójcie nie zapomni. Szanujcie demokrację!

  4. Moim zdaniem jeden z członków grupy inicjatywnej nie zarobił na budowie farm wiatrowych, jednakże bardzo dużo stracił. Stracił pieniędzy na zakup ziemi, na której myślał że powstanie owa farma wiatrowa ale nic z tego nie wyszło bo na Jego gruncie , w który zainwestował nie ma tuneli wiatrowych. I to doprowadziło do zawisłości tego Pana bo jeżeli on nic z tego nie będzie miał to dlaczego inni mają czerpać korzyści z wiatraków. Niektórzy nie mogą pogodzić się ze stratą i dlatego też aby wynagrodzić sobie chociaż trochę porażkę jaka ponieśli zaczęli walkę z wiatrakami i osobami zarządzającymi Gminą.

  5. mieszkańcu ,albo wiesz i kłamiesz,albo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz,nie wiatrakom powiedziała większość ,a nie jeden z członków grupy inicjatywnej ,to obecny wójt i jego ośmiu radnych ,28-07-2008,rozpoczęło upadek gminych i dziury w kieszeniach mieszkańców ,uchwalając budowę kanalizacji w obecnej formie,obecny wójt większość prac na terenie gminy zleca firmom zewnętrznym,albo swoim znajomym i rodzinie,prace i remonty na terenie gminy prowadzone są w sposób tandetny ,bez nadzoru pracowników gminy.Obecny wójt to notoryczny kłamca,manipuluje i przeinacza fakty i dane.Rozmawiając z nim należałoby włączyć dyktafon,ponieważ jeżeli rozmowa nie jest dla niego korzystna przeinaczy ją.

  6. Kurczę, myślałem że dobry chłop ten wójt. Z oczu mu raczej patrzy pozytywnie