HomeGospodarkaObradowali lubańscy spółdzielcy mieszkaniowi (zobacz wideo i zdjęcia)

Komentarze

Obradowali lubańscy spółdzielcy mieszkaniowi (zobacz wideo i zdjęcia) — 14 komentarzy

 1. Strasznie dużo było spóldzielców, jak zwykle pracownicy spółdzielni mieli kartki kto i dlaczego. Szkoda że nie są to czyste wybory.

 2. Te fotki i materiał wideo zostały zrobione na początku zebrania. ok godziny 10, bo tak mniej więcej chłopaki z komsatu i PL latali po sali. Później spółdzielców przybyło.

  • to co spółdzielcy na koniec zebrania przyszli? , żeby złożyć gratulacje nowej radzie nadzorczej :))

 3. Jak się dobrze popatrzymy to na zdjęciach sami spółdzielcy, premię dostali czy nakaz bycia na zebraniu ????

  • Na zebraniu spółdzielni są głównie spółdzielcy i co w tym dziwnego? No wiem, Pani o co innego chodziło. Trzeba zatem pisać precyzyjniej.

 4. To wlane zebranie spółdzielców, więc dlatego byli sami spółdzielcy.To wg ciebie joanna niby kto miał jeszcze być na tym zebraniu? Mieszkańcy budynków komunalnych ?

 5. Na zdjęciu są sami pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej, Czy mieszkańcy “spółdzielcy” premię dostają ??????????

  • I o to chodzi. Za drugim razem wzięła Pani „spółdzielców” w cudzysłów i jest cacy.

 6. a tak przy okazji to kazdy mieszkaniec społdzielni dostał do skrzynki zawiadomiwnie o tym zebraniu, to ze tak mało osób przyszło świadczy tylko o mieszkańcach i ich zainteresowaniu pracami zarzadu, wiec pani Joanno ten sarkazm jest nieuzasadniony…

 7. Jacy mieszkańcy takie zainteresowanie. Później mają pretensje do całego świata, że jest jak jest. Boją się wziąć sprawy w swoje ręce czy nie zdają sobie sprawy z siły jaką stanowią? Jedno jest pewne przy takiej aktywności spółdzielców pan Kwolik ma zapewnioną prezesurę na kolejne 100 lat.

  • A może wszyscy są po prostu tak zadowoleni, że nie widzą potrzeby angażowania się?

 8. oj chyba sprawa jest bardziej prozaiczna, godzina zebrania….

 9. aha takie niestety jest nasze społeczeństwo, nawet na wybory ciezko sie wybrac, a co dopiero na zebranie spółdzielców….