Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Nowy kebab w Lubaniu i od razu falstart!

W piątek 31 maja, w Lubaniu otwarto nową restaurację z kebabem. Lokal jest urządzony nowocześnie i elegancko a jedzenie ponoć bardzo smaczne. Jest jednak małe ale… To podejście do klienta, a właściwie brak podejścia!

W niedzielę 2 czerwca postanowiliśmy przetestować menu nowej lubańskiej restauracji i zamówiliśmy trzy dania z dowozem. Miły pan, mówiący łamaną polszczyzną zapewnił, że czas oczekiwania na zamówione jedzenie wyniesie około 90 minut. Zgodziliśmy się. Półtorej godziny minęło, a zamówionych dań niestety nam nie dowieziono. Dodaliśmy więc studencki kwadrans, później jeszcze jeden. I co? Ano nic, jedzenia jak nie było, tak nie było nadal. Dzwonimy. Telefon wyłączony. Za kilka minut, dzwonimy ponownie i dalej głucho. Po trzecim wybraniu numeru i usłyszeniu stałej formułki – “abonent czasowo niedostępny” (po angielsku zresztą), odpuściliśmy.

Zrobiliśmy kanapki i postanowiliśmy prześledzić profil nowej “kebabowni” na Facebooku. I co się okazało!? Nie byliśmy pierwszymi klientami, których restauracja, mówiąc slangiem dzisiejszej młodzieży “olała”. Oto niektóre z recenzji, napisane przez użytkowników FB:

@Kebab nie dojechał… Nie wróżę firmie przyszłości jeśli tak będzie postępować z ludźmi… Pozdrawiam

@Czekamy w domu 2h na zamówienie chociaż informacja uzyskana przez telefon mówiła o 1h. Kontakt telefoniczny nie należy również do najłatwiejszych. Szkoda, marny początek, nie polecam…Telefon nie odpowiada, messenger milczy.

@Jedzenie nie dotarło. Dodzwonić się nie można… 1 h i 45 m.

Takie traktowanie klientów naszym zdaniem jest co najmniej nie na miejscu. A co wy o tym sądzicie?

Poniżej screen strony na FB, gdzie dodano komentarze odnośnie podejścia lokalu do klientów:

 

Autor: PA

1 comment to Nowy kebab w Lubaniu i od razu falstart!

  • Marcel

    Byłem na miejscu ze znajomymi. W środku pełno ludzi nie było miejsca nawet na zewnątrz czekali, możliwe że się nie wyrabiają. Bo sami usłyszeliśmy że powyżej 30 minut czekania. Wzięli na siebie za dużo na początek i ich to trochę przytłoczyło. Mogę się mylić. Pomijając to samo jedzenie wszyscy pozytywnie oceniają.