HomeObyczajeNielegalna hodowla psów

Komentarze

Nielegalna hodowla psów — 10 komentarzy

 1. I dla tego potrzebne jest nam schronisko na poligonach. Koszty nie są najistotniejsze’ ważne jest nasze poczucie współmyślenia z teorią Darwina lub tezą o BRACIACH MNIEJSZYCH Franciszka. A tak na luzie to koleś powinien dostać pałką w łeb i jako karę dodatkową odbyć kilkudniowe życie w warunkach życia psiaków.

 2. Panie Tomaszu jest Pan w głębokim błędzie pisząc że koszty nie są najistotniejsze. Ekonomia jest bardzo ważna.

  • Obecnie tę paranaukę zwaną ekonomią tworzą najmniej wiarygodne osoby w jej historii, które w obliczu krytyki powtarzają jak mantrę: „dzisiaj tak bym nie postąpił”

  • „Panie Tomaszu jest Pan w głębokim błędzie pisząc że koszty nie są najistotniejsze. Ekonomia jest bardzo ważna.” – idąc tym tokiem rozumowania, należałoby zaktualizować ilość mieszkańców miasta Lubań i zmniejszyć ilość radnych (poniżej 20 tys.) , którzy i tak nie wiele robią ( nie obrażając wszystkich – część z nich próbuje). Wracając natomiast do schroniska, polecałbym zapoznać się z nowymi wytycznymi, które mogą zostać wdrożone ustawowo, i zadać sobie pytanie czy wszystkie dotychczasowe schroniska je spełniają lub spełnią?? Czas na zmiany…. Panie radny, zmiany nadchodzą wielkimi krokami …

 3. Jeremi. Idąc tokiem twojego rozumowania i powielając zachowania starożytnych Spartan,powinniśmy wszystkich nieprzydatnych społeczeństwu, ciężko chorych,nieuleczalnie chorych,NIEUDOLNYCH POLITYKÓW, EKSTERMINOWAĆ bo liczy się ekonomia. A na poważnie to schronisko da 5-6 miejsc pracy co w postrzeganiu burmistrza i jego totumfackich równe jest kilkadziesiąt, a więc całym sercem powinniście szanowni bardziej lub mniej panowie,wspierać projekt SCHRONISKO całym sercem i rozmodloną duszą- vide encyklika JPII na powyższy temat.

 4. Moim skromnym zdaniem to pan Tomasz ma racje na temat schroniska,jak dla mnie to projekt ten rysuje się jak najbardziej w samych superlatywach!
  1.Dodatkowe miejsca pracy (a tego nigdy dość)
  2.Brak bezpańskich psów rozwalających śmietniki w poszukiwaniu pożywienia lub załatwiających się gdzie popadnie.
  3.Łatwiejsze monitorowanie chorób np.wścieklizny.
  4.Bezpieczeństwo mieszkańców jak i ich pupili.
  5.Możliwość przygarnięcia psiaka przez kogoś z dużą dozą empatii.
  6.Pomoc pieską które przecież czują,myślą, i cierpią prawie zawsze nie z własnej winy.
  7.Dla tych co nie wiedzą: to psy odgrywają ważną role w życiu i zdrowiu człowieka(pies opiekun osoby niewidomej,pies najlepszy przyjaciel człowieka,biorą nawet udzial w formach leczenia ludzi po różnego rodzaju traumach).
  8.Kto nie wierzy niech spróbuje wyobrazić sobie serial” CZTEREJ PANCERNI I ŚWINKA MORSKA” prawda że bez psa to nie to samo ?

 5. Panie Tomaszu Wołoszyn moje również jest takie same zdanie tak dla schroniska które nie będzie w Lubaniu ale na terenach Plalerówki chodzi tu tylko o sprawiedliwe finansowanie przez poszczególne gminy.Panie Robercie przepraszam bardzo odniosę się do Pana zdania czas na zmiany …to już zdecydują wyborcy a nie moje chciejstwo .Co będzie jeżeli wynik wyborów nie będzie po Pana myśli?.

 6. Ale te chciejstwo niewyobrażalnie się rozrasta. Masz rację Jeremi wyborcy “was” sprowadzą na ziemię. Wasza propaganda to jak wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości. Ludziska gadają że dość mają nauczycieli bez biznesowej wiedzy.

 7. Szanowny “omg” Tomasz Wołoszyn a Tomasz Stroczan-Wołoszyn to dwie zupełnie inne osoby,choć nie ukrywam że się znamy.Zresztą po co logować się pod dwoma nazwiskami kiedy wystarczy wymyślić byle nick i pozostać anonimowym.Pozdrawiam.