Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Naćpany kradł paliwo w Leśnej

Leśniańscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży benzyny ze stacji paliw na terenie miejscowości Leśna. Ponadto mężczyzna kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających.

Policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej dzięki współpracy z mieszkańcami ujawnili pojazd Opel Corsa, którego kierujący dokonał kradzieży paliwa na stacji paliw. Pojazd ten zaparkowany był przy ulicy jednokierunkowej w miejscowości Leśna na całej szerokości chodnika, a wewnątrz pojazdu siedział młody mężczyzna.

W toku wykonanych czynności przez funkcjonariuszy ustalono, iż młody mężczyzna mieszkaniec Zawidowa prócz kradzieży paliwa, kierując pojazdem popełnił szereg wykroczeń min. nie stosował się do znaków i sygnałów drogowych, prowadził pojazd nie mając uprawnień do kierowania, nie posiadał dokumentów pojazdu z aktualnymi badaniami technicznymi oraz ubezpieczeniem. Ponadto wykonane badanie testerem narkotykowym wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających.

W związku z powyższym został zatrzymany i doprowadzony na Komisariat Policji w Leśnej celem wykonania czynności służbowych.

Zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających i kradzieży paliwa oraz odpowie za popełnione wykroczenia drogowe.

Autor: asp. Magdalena Juźwicka/Red