Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Minister Anna Zalewska odwiedziła Lubań (WIDEO TV Lubań)

W sobotę 28 kwietnia, w Sali Lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, odbyło się spotkanie mieszkańców miasta i powiatu, głównie reprezentujących środowiska nauczycielskie z Minister Edukacji Anną Zalewską. Organizatorem spotkania był Zarząd Powiatowy PiS w Lubaniu.

Relację ze spotkania przygotowała Telewizja Lubań:

 

 

11 komentarzy Minister Anna Zalewska odwiedziła Lubań (WIDEO TV Lubań)

 • widz

  No nieźle, nieźle. Widzę że telewizja Lubań się rozwija. Dorwać do wywiadu panią minister na tym spotkaniu to graniczyło z cudem nawet dla TVN i TVP bo oni z nią wywiadu nie zrobili. a wam się udało!. To przypadek, czy jakaś ustawka?

  • OBECNY

   TVN WYWIADU PANI MINISTER NIE UDZIELIŁA BO JAK CAŁA JEJ FORMACJA NIENAWIDZI TEJ STACJI, DLA TELEWIZJI POLSKIEJ NIE STARCZYŁO JEJ CZASU, ALE TO MAŁA STRATA BO ONI I TAK ZROBIĄ JEJ DOBRZE, A TV LUBAŃ, A KONKRETNIE PAN REDAKTOR PIGUŁA SZEDŁ Z PANIĄ MINISTER PRAWIE “POD RĘKĘ” RAZEM Z ZEMBIKIEM, WIĘC NIE MOGŁA MU ODMÓWIĆ.

  • Andrzej Ploch

   Po prostu Pani Minister przyjechała do Lubania by porozmawiać z „miejscowymi”. Telewizje centralne mają dostęp do ministrów na co dzień.

 • Belfer

  Propaganda i nic więcej. Same ogólniki, żadnych konkretów i dużo chwalenia się. Szkoda.

  • Andrzej Ploch

   A czego Pan oczekiwał? To, że można się czymś realnie pochwalić to już jest sukces. Czy widzi Pan poprzednią, poprzednią Panią Minister Hall która przyjeżdża do Lubania i chwali się, że zlikwidowała w szkole naukę historii.

 • NAUCZYCIELKA

  Z tego spotkania jako nauczyciele niczego nie wynieśliśmy. Przynajmniej ja i moje koleżanki mamy takie zdanie. Nie było czasu na pytania o szkolnictwo, bo do mikrofonu dorwały się panie i panowie z KOD. Jeden z nich “poleciał” do Zalewskiej Smoleńskiem, zupełnie bez sensu, a sam nawet nie wiedział do którego roku jest podstawa programowa z historii.

  • Andrzej Ploch

   Należało zgłosić wcześniej chęć zabrania głosu organizatorom, usiąść w drugim rzędzie – na pewno by się udało. Tego typu spotkania wymagają pewnej „reżyserii”

 • mały_19

  ja się zastanawiam jak to jest, że i pl i tvl, z wszystkimi dobrze żyją wywiadów im udzielają chętnie i pis -owcy i sld-owcy i po-owcy, tylko jakoś władze lubania z naszym czołowym władcą, czyli Słowińskim, na was krzywo patrzą. O co tu chodzi?

 • belfer

  Byłem na spotkaniu. Niestety nie udało mi się zadać pytań bezpośrednio p. minister A. Zalewskiej, ponieważ na początku spotkania poopowiadała co zrobił dobrego PIS dla Polski i co ma zamiar jeszcze zrobić. Następnie do mikrofonu “dorwali” się przedstawiciele KOD-u. Niestety w większości z pytaniami kompletnie nie dotyczącymi oświaty. Pani minister oczywiście “odpowiadała” w znany wyuczony sposób opowiadając różne inne rzeczy niekoniecznie związane z tematem skracając czas na możliwość zadawania jej więcej pytań.
  Miałem możliwość zadania moich pytań p. wiceminister Marzeny Machałek, która zaproponowała spotkanie i omówienie niepokojącego mnie i nie tylko mnie, przyszłego problemu utraty pracy przez nauczycieli pracujących w naszych Szkołach Podstawowych nr 1 i 2.

 • lech

  Bardzo ważnym elementem takich spotkań, są wystąpienia niezrealizowanych ‘aktorów”, którzy mając spuchnięte kondensatory, pół głowy siana, biorą trudne role, które not.b.-grane na setkę -wypełniają drugą część czaszy.
  Machają jakimiś transparentami uff..- wyglądając przy tym jak tramp z pampasu, generując prostotę zgubną, kołują rozpaczliwie, aby wykonać rozkaz.
  Dziwić się jednak należy, że takie półgłówki terroryzują jako taki porządek, będąc w totalnej mniejszości?! Merytorycznie przygotowani internetowymi mądrościami, myślą, że są lokalnymi gwiazdami home-recordingu. Szkoda, bo ja bym się bardzo wstydził.
  Zło, dobrem zwyciężaj, aż zło będzie szkaradne z niemocy.

Leave a Reply