HomeGospodarkaLubański Wielki Las, już nie taki wielki!

Komentarze

Lubański Wielki Las, już nie taki wielki! — 6 komentarzy

 1. nadleśnictwo powie, że to standardowe zaplanowane prace i nic wielkiego się nie dzieje. Ale artykuł grzejący aferę można napisać.

 2. A co w tym dziwnego że w lesie leśnicy wycinają drzewa?, normalna gospodarka leśna.
  Może przy tym głazie narzutowym zwanym „Błękitnym kamieniem” należałoby postawić tablicę informacyjną i jakąś ławkę do odpoczynku?.

 3. Niemcy zacierają ręce,na drewno oczywiście w specjalnej cenie. Polak za opał zapłaci więcej. Masowe wycinki,żadna gospodarka leśna.

 4. Co w tym dziwnego że wycinają?
  To dlaczego takuecwycinki są prowadzone w pobliskich lasach np w Weglincu ,Ruszowie i w całej Polsce a gdzie to drzewo wyjeżdżamy do Niemiec ktoś niezła kasę na tym zarabia przecież nastąpiła dobra zmiana.
  To jest rozbiór w biały dzień że tego nikt nie rozlicza nie kontroluje a zaczęło się od wycinki Puszcze Bialowieskiej pod pretekstem szkodników .
  Największym szkodnikiem jest tzw dobra zmiana oraz przedstawiciele tej zmiany skorumpowani i szkodzący Polsce i noszący wszystko na czym można zarobić na lewo .Takie działania powinno się ścigać i karać stawiać tych ludzi przed sądem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>