Lubańscy policjanci pożegnali swoją kadrową

12 kwietnia w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, odbyło się uroczyste pożegnanie podinspektor Wandy Świderek, która po 31 latach służby odeszła na zasłużoną emeryturę. Policjantka przez wiele lat kierowała kadrami lubańskiej komendy policji.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu mł. insp. Norbert Kurenda podziękował odchodzącej policjantce za lata współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Podczas uroczystości nie zabrakło również życzeń spokoju i radości na emeryturze.

„Ilość przepracowanych lat w naszej formacji stawia Panią Wandę Świderek na czołowym miejscu w kategorii stażu służby funkcjonariuszy lubańskiej policji.  W czasie uroczystości słowa podziękowania dla Pani Wandy za niesioną pomoc dla wszystkich policjantów a zwłaszcza młodej kadry skierował Naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaniu podinsp. Robert Lech. Do życzeń dalszych sukcesów w realizacji osobistych i życiowych planów przyłączyli się obecni na uroczystości policjanci i pracownicy lubańskiej komendy. Jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę i życzymy, aby czas emerytury pozwolił Pani na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia” – czytamy na stronie KPP w Lubaniu.

Podinspektor Wanda Świderek służyła w policji 31 lat. W Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu przez wiele lat kierowała najpierw wydziałem, a następnie Zespołem Kadr i Szkolenia.

Autor: Red.