Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

KWW “Łączy nas Lubań” już pracuje (WIDEO TV Lubań)

Liderzy komitetu KWW “Łączy nas Lubań” od lewej: Robert Daszkiewicz, Marlena Adler, Małgorzata Grzesiak, Witold Chojnacki.

KWW “Łączy nas Lubań”, to nazwa pierwszego zarejestrowanego komitetu wyborczego, który wystawi swoich kandydatów w najbliższych wyborach samorządowych do Rady Miasta Lubań i Rady Powiatu Lubańskiego.

O komitecie, w materiale przygotowanym przez TV Lubań opowiadają jego liderzy – Małgorzata Grzesiak, Marlena Adler, Robert Daszkiewicz oraz Witold Chojnacki, który jest Pełnomocnikiem Wyborczym KWW “Łączy nas Lubań”:

 

8 komentarzy KWW “Łączy nas Lubań” już pracuje (WIDEO TV Lubań)

 • Ola2

  O jeju! A gdzie młodzież w tym komitecie? Dosyć nauczycieli latami pouczających innych także poza szkołą. Trzeba nam młodzieży więcej do samorządu! Pan Chojnacki – brawo za odwagę, bo zmiany w mieście są potrzebne i konieczne. Ale dlaczego nie zaprasza Pan do współpracy młodych? Emeryci do klubu emerytów, bo dalej nic się nie zmieni i młodzi będą stąd uciekać i omijać Lubań szerokim łukiem.

 • Jerek Porębski

  Już mamy w radzie młodych radnych K.Glazera, M.Zajdela i Anne Terendę i co? Mają jakąś siłę przebicia? Mają na coś wpływ? Swoje zdanie? Ciągną za sobą tłumy wyborców?

  • gość

   Pani Ani to już podziękujemy. Brak asertywności i inicjatywy. Teraz próbuje sił w innym Komitecie. Młodzi patrzą dzisiaj inaczej. Parcie na szkło, awanse, kariera, pieniądze a wypełnianie zaszczytnej roli radnego pozostaje na szarym końcu. Osobiście popieram młodych, ale czy każdy nadaje się by piastować ten zaszczytny mandat radnego, który powierzy mu społeczeństwo? Szacunek Panie Zajdel i Glazer, Otton – bo wychodzicie do ludzi.

 • do Jerek Porębski

  No akurat Glazer i Otton wnieśli nową jakośc do rady. We dwóch złożyli tyle wniosków co cała rada poprzedniej kadencji. Widać to po ich okręgach. Potrafili też miec inne zdanie.

 • Młody Aktywny

  A w czy panowie Glazer i Oton mieli inne zdanie? Kiedy głosowali inaczej niż ich klub?

  • John

   Poczytaj protokoły z sesji. Ostatnio pamiętam, że Otton nie poparł Słowińskiego z zakazem sprzedaży alkoholu po 22. Podobno emeryci z rady bardzo się oburzyli.

 • John

  Mam nadzieję, że na te wybory pójdą młodzi ludzie, i że będą głosować na młodych. Racja, że obecni młodzi nie mogą się przebić przez ten emerytowany beton. Wyżej wymieniona dwójka mimo, że nie pozuje do sweet foci przy realizacji wniosków naprawdę się stara.

  # młodzi głosują na młodych.
  Premiera tej jesieni, nie bądź tylko widzem, głosuj na młodych bo oni są przyszłością. Mam nadzieję,że będą młodzi kandydaci.

 • Marcin

  Ci młodzi muszą najpierw chcieć kandydować.