HomeKulturaKultura jest kobietą! – List otwarty Bartosza Kuświka i dr Łukasza Tekieli

Komentarze

Kultura jest kobietą! – List otwarty Bartosza Kuświka i dr Łukasza Tekieli — 7 komentarzy

 1. Niby powinni być mądrzy a tu takie bzdury! Toto winni wiedzieć ze obecna konstytucja mówi prawnie to co potwierdził TK! To dla mądrych proste!Przed zmiana konstytucji prawo jest prawo! Po co te podjudzanie prostaczków i lizanie ich zadów ???
  A może czas na powrót do szkoły za nim pomyślicie o ponownych korytach dla siebie!!!

 2. No, faktycznie widać tę “kulturę” na protestach, na transparentach. Już samo hasło przewodnie bardzo “kulturalne”: “Wypird….ać”. Brawo Panowie od kultury, a raczej “kultury”. Ponadto Panowie stwierdzają: “apelujemy do rządzących o jak najszybsze wycofanie się z podjętych decyzji”. TK ma zmienić treść wyroku/orzeczenia bo są protesty?. Przypominam Panom rzymską maksymę “dura lex, sed lex”. Co to byłoby za prawo gdzie wyroki byłyby zmieniane bo są demonstracje?. To byłaby anarchia. Do tego Panowie namawiają?.

 3. Jak historia pokazuje, rewolucji nie da się zatrzymać. Podczas stanu wojennego PZPR to zrozumiał i oddał władzę. Brawo Panowie. Lubań nie może być skansenem. Władze regionu już poparły protest . Lubańska antyspołeczna władza od lat jest oderwana od rzeczywistości. Wpisać np. you tube Bareja w Lubaniu lub Lubańska kładka.

 4. Ale instytucje nie powinny tak się flagować a być z dala od polityki. Szkoda Panowie. Chyba że to jest jakiś cel, nie chcecie pracować na swoich stanowiskach

 5. Panie Kuświk, panie Tekiela!
  Czy pracownicy instytucji samorządowych nie powinni być apolityczni? Bo nie ulega wątpliwości, że te “marsze kobiet” z hasłem “j..ać PIS” były polityczne.
  Rozumiem, że obaj panowie popierają dewastację kościołów, do których pewnie po kryjomu w niedzielę chadzają na Mszę.
  W waszym apelu nie ma słowa o prawach dziecka do życia.
  Panie Kuświk, pana w kościele widywałem. Czy nie czuje pan, że stoi w rozkroku z piątym przykazaniem?

  • Panie Janikowski, protesty były polityczne, przygotowane przez oficerów SB, którzy tworzą podziemną organizację zbrojną mającą na celu obalenie rządów jedynej naprawdę polskiej i patriotycznej zjednoczonej prawicy. Były przygotowane z zewnątrz przez ich mocodawców z Berlina, którzy szkolą u siebie dywersantów złożonych z polskich zdrajców, którzy razem z niemieckimi wojskami już niebawem wejdą do Polski by przejąc tutaj władzę i wprowadzić dyktaturę tęczowej zarazy i lewactwa – to taki sarkazm. A teraz poważnie. Jesteś pan doskonałym przykładem na to, jak można propagandą zmanipulować człowieka! I pytanie – nie przyszło panu przypadkiem do głowy, że ludzie co manifestowali mają już dość durnowatych nakazów władzy, dość zajmowania się bzdetami w dobie kryzysu związanego z epidemią, dość debili na stanowiskach, dość kolejnych laików jak Czarnek, Niedzielski czy Morawiecki, dość szczucia jednych na drugich, dość wszechwładnego kościoła ukrywającego pedofili w swoich szeregach, dość dojenia tego kraju? Na jakim świecie pan żyjesz. Popatrz człowieku co się dzieje dookoła. Ludzie umierają w karetkach bo nie ma dla nich miejsc w szpitalach – rozumiesz pan o czym mówię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>