Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

KPP w Lubaniu zachęca – Zostań Policjantem!

Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia – możesz zostać policjantem. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Wymagający, ale i dużo dający w zamian.

Jeżeli posiadasz polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię, nie byłeś skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo, przestąp do rekrutacji i zostań jednym z nas. Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę rozwoju zawodowego. Liczne szkolenia resortowe stwarzają możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu informuje, że trwa rekrutacja do służby w Policji.

TERMIN PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO W 2018 roku to: 27 grudnia 2018 roku – 100 osób

Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można uzyskać na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu http://www.luban.policja.gov.pl/pl/, telefonicznie pod numerem 75 722 90 44 w Zespole Kadr i Szkolenia bądź osobiście w KPP w Lubaniu przy ul. Sikorskiego 4.

Autor: st. asp. Magdalena Juźwicka