HomeLubańKongres Wyborczy Solidarnej Polski – Ewa Gutek w zarządzie partii

Komentarze

Kongres Wyborczy Solidarnej Polski – Ewa Gutek w zarządzie partii — 22 komentarze

 1. Gratulacje. Ciekaw jestem czy Lubański PiS się z tego cieszy. Może Pan Zembik się odezwie.

 2. Pani Ewo
  Gratuluję i życzę sukcesów. Zasłużyła pani na to swoją pracą. Pozostali “politycy lubańscy” powinni brać przykład.

  • Ola
   2013/12/16 at 14:03 · Skomentuj wpis: “(…) Pozostali „politycy lubańscy” powinni brać przykład.”

   Może lepiej niech nie biorą przykładu ze wszystkich jej poczynań.

 3. Gratuluję Pani Ewo, zasłużony sukces. Pewnie się cieszy, wszak Pani Ewa przede wszystkim reprezentuje Lubań.

  • Nie wiem czy przede wszystkim Lubań, jestem z Lubania i nie chcę by mnie Ewa Gutek reprezentowała. Przede wszystkim reprezentuje pielęgniarki 🙂 – tak zawsze twierdziła. Ciekawe czy będzie często wyjeżdżać i opuszczać stanowisko pracy i czy będzie za absencję miała płacone czy będzie brała urlopy bezpłatne i kto będzie wtedy pełnił odpłatnie funkcję pielęgniarki epidemiologicznej, bo ta funkcja w szpitalu jest nieodzowna. Spotkania władz partii wymaga (tak myślę)konieczności brania udziału w posiedzeniach.

   • Proszę się nie martwić, to ja muszę to pogodzić.
    Pozdrawiam

   • Pielęgniarki narzekają na obecną sytuację: zarobki, wiek emerytalny itd ale kiedy ich koleżanka angażuje się politycznie. Kiedy może być ich głosem sprzeciwu. Znajdą się w tej grupie bardzo szybko takie osoby, które chcą to zniszczyć. Uważam, że przede wszystkim pielęgniarki powinny kibicować swojej koleżance, bo to jest również w ich interesie. Jak będziecie drogie Panie się tak zachowywać. Nikt nie zmieni waszej trudnej sytuacji.

    • Do wpisu Jana o niewdzięcznych pielęgniarkach: Tak…tak… już to przerabialiśmy. Takie dawanie nadziei nie jest poparte niczym. Co ona może załatwić tym bardziej, że jej partia chyba nie będzie w sejmie nowej kadencji, bo poparcie małe.

 4. Nie wiem dlaczego Zembik ma tu coś gadać a nie np Rowiński lub ktoś z Ruchu Palikota itd.

  Ewa ma parcie na szkło i dąży do tego. To jest jej sprawa i jej partii. Pan Rowiński np. pewnie nie miał takich ambicji i nie parł na szkło, wolał na własnym terenie. Taki wybór.

  • Pani Ewa, to przede wszystkim wielki społecznik. Problemy mieszkańców nie są jej obce. Można, to dostrzec po ilości podjętych interwencji oraz osób szukających pomocy na dyżurach pełnionych przez Panią Ewę.

 5. Pewnie, że gratulacje dodam tylko, że do zarządu łatwo wejść na samym początku tworzenia jakiejkolwiek organizacji i jej struktur. Potem już trudno z niej zrzucić tych co są ( przykład Schetyny). Ewa Gutek tak jak Schetyna bierze udział w procesie tworzenia partii i jej struktur. Trudno by było nie powołać takich osób do zarządu. Będą przez dłuższy czas grać pierwsze skrzypce. Przy zrzucaniu ich ze stanowiska będzie wielkie larum (tak jak w przypadku Schetyny).

 6. Panie Janie 3.
  Wybierało nas 400 delegatów z całej Polski. Dlatego proszę nie umniejszać i dać mi się radować ze swojego sukcesu. Tym bardziej, że jestem z Lubania i trudniej jest coś osiągnąć będąc mieszkańcem małego miasta. Polityk o którym Pan wspomina pochodzi z Wrocławia i na pewno było mu dużo łatwiej zaistnieć.
  Jestem przekonana, że SP w powiecie lubańskim jest najliczebniejszą obecnie partią i to też jest sukces.
  Nie boję się też zrzucenia jak Pan to nazywa, bo szanuję głos demokracji.
  Dziękuję za gratulacje. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby się za mnie Lubań nie wstydził.

 7. Zapytajcie moi drodzy o Panią Ewę tzw. pierwsze Panaceum. Dowiecie się kto, co i kiedy ??????.

 8. Kobitką w tej brudnej polityce za pewnie ciężej. Trzymajcie kciuki.

 9. I nie potrzebowała Pani szwagra z Platformy, no no.
  Teraz to lista kandydatów na burmistrza AD2014 powiększa się nam diametralnie, bo każda partia z ramienia i po linii ja to mówią będzie nakazywać swojemu liderowi startować w naszym miasteczku. “Dyżurny” kandydat Zębik wystartuje z PISu przeciw Pani i co? Drugi “dyżurny” platformers Rowiński także, bo do Lubania łapy Tuska nie sięgają, wystarczył mu Schetyna na pożarcie. A najbardziej to pokrzyżuje pani plany naszemu staroście, bo będzie musiał w swej przebiegłej polityce personalnej kalkulować układanie się z Panią.

  • Zapomniałaś o dyżurnym Januszu Skowrońskim, dyżurny aktualny starosta Walery Czarnecki chyba nie zechce startować, bo zawsze bez efektu. Jedna uwaga, jeśli chcesz wypowiadać się na forum publicznym to sprawdź jak pisze się nazwiska, bo nazwisko jednego z wymienionych pisze się Zembik a Ty napisałaś Zębik. Określenie “układanie się z Panią” brzmi niejednoznacznie :).

 10. Ciekawe wywody dotyczące wyborów samorządowych 😉 Może i będzie ciekawie, ale najważniejsze bezkrwawo.