Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa HELLER. Przyszłość zaczyna się dziś!

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa HELLER, działa w branży od roku 1998 i zajmuje się profesjonalnym doradztwem ubezpieczeniowym oraz finansowym. Konsultanci firmy doradzają ponad 3 tysiącom klientów indywidualnych a także ponad 300 firmom i instytucjom. Motto kancelarii: “Przyszłość zaczyna się dziś, dlatego żyj bezpiecznie i działaj odpowiedzialnie dla przyszłych pokoleń”.

W początkowym okresie naszej działalności przed 20 laty, zajmowaliśmy się tylko ubezpieczeniami na zdrowie i życie. Po latach praktyki w branży, sukcesywnie rozszerzaliśmy swoją działalność na inne ubezpieczenia tj. komunikacyjne i majątkowe, jak również na doradztwo finansowe tj. fundusze inwestycyjne.

Obecnie w Kancelariach HELLER tj. w Lubaniu – ul. Grunwaldzka 12 i w Leśnej – ul. Elizy Orzeszkowej 2A, zajmujemy się profesjonalnie wszystkimi ubezpieczeniami pod potrzeby klienta. Począwszy od ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych, następnie szybkich ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, ASS, NNW, ubezpieczeń domów i mieszkań, na trudnych ubezpieczeniach dla firm typu: gwarancje, OC firmy, OC zawodu czy duży majątek skończywszy. Nadal doradzamy naszym klientom w branży finansów tj. funduszy inwestycyjnych, funduszy kapitałowych innych szeroko pojętych usług finansowych.

W tych dziedzinach czujemy się bardzo dobrze, służymy Państwu poradą oraz pomocą i serdecznie zapraszamy do naszych kancelarii w Lubaniu i Leśnej.

Łączę wyrazy szacunku mgr Janusz Heller – Właściciel Kancelarii

Dane teleadresowe:

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa HELLER:

Biuro w Lubaniu

ul. Grunwaldzka 12

59-800 Lubań

tel. kom508 231 348

tel./fax: 75 721 48 20

e-mail: kancelaria.heller@op.pl

Godziny pracy:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 17.00

 

Biuro w Leśnej

ul. Elizy Orzeszkowej 2A

59-820 Leśna

tel. kom508 231 347

tel./fax: 75 721 13 23

e-mail: kancelaria.heller@op.pl

Godziny pracy:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 16.30 (w sobotę po uzgodnieniu telefonicznym na życzenie klienta).

Autor: Red (artykuł zlecony)