Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Kabaret Skeczów Męczących Wystąpi w Lubaniu (WIDEO)

Już 15 grudnia na deskach Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu wystąpi jedna z najważniejszych polskich grup sceny kabaretowej – Kabaret Skeczów Męczących ze spektaklem pt. “Pod Prądem”.

Kabaret Skeczów Męczących potrafi ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt inny, potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju.

Program z którym kabareciarze wystąpią w Lubaniu nosi tytuł “Pod Prądem” i jest to największa, dotychczasowa produkcja kabaretu. Ma być trochę pod prąd, także nie zabraknie odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę, ile elektrownia dała.

A na bis, Herbatka z prądem – kabaretowy przebój 2015 roku – “Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

Kabaret Skeczów Męczących Spektakl “Pod Prądem”

Sala Widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu

Piątek, 15 grudnia br., godzina 17.00.

Bilety w cenie 50 i 60 zł do nabycia w sekretariacie MDK

Lubań ul. Kościuszki 4, w godzinach pn – pt 08.00 – 15.30.

Dla zachęty KSM – skecz Chrzciny (źródło YuTube):

Autor: Red./MDK Lubań