Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Jedziesz nad Bałtyk? Jedź z PKS Voyager Lubań

PKS Voyager Lubań Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z rozkładem jazdy w okresie wakacyjnym tj. od 24 czerwca do 3 września, Spółka uruchamia regularne połączenia autobusowe nad Bałtyk. Szczegóły w artykule.

Autobusy PKS Voyager Lubań kursować będą z Lubania przez Żagań i Żary do nadmorskich miejscowości  wzdłuż linii brzegowej na trasie: m.in Międzyzdroje, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Trzebiatów, Niechorze, Mrzeżyno, Kołobrzeg i Ustronie Morskie.

Pasażerom  z miejscowości ościennych, tj.: Olszyny, Biedrzychowic, Gryfowa Śl, Bożkowic, Leśnej, Kościelnika, Zaręby, Siekierczyna i Pisarzowic, oferujemy transfer do Dworca Autobusowego w Lubaniu, w ramach zakupu biletu na kurs nad Bałtyk.

Oferujemy:

– bezpieczną i komfortową podróż klimatyzowanym autokarem z doświadczonymi kierowcami,
– najniższe ceny na rynku,
– ulgi ustawowe i handlowe,
– bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w autobusie,
– możliwy zakup biletów i rezerwacji miejsc, w tym również  przez Internet.

Rezerwacja oraz szczegółowe informacje dostępne są u Dyżurnego Ruchu na Dworcu Autobusowym przy ul. Szarych Szeregów 1 – Centrum Handlowe Inbag lub pod numerem telefonu 512 258 121  oraz  75 722 29 89 i 75 722 84 51.

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów PKS Voyager Lubań nad Bałtyk:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne: Regulamin rezerwacji biletów nad morze.
Rozkład jazdy autobusów nad morze

Przeczytaj dla swojego bezpieczeństwa:

Czy wiesz, że maksymalny dzienny czas prowadzenia pojazdu przez jednego kierowcę to 9 godzin (10 godzin dwa razy w tygodniu). Ponadto kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy, która musi trwać minimum 45 minut (ew. w dwóch częściach 15 min. i 30 min.). Sprawdź czy przewoźnik, który proponuje „tańszą” usługę przewozu stosuje się do tych zasad!

Pamiętaj, że bilet jest potwierdzeniem zawarcia umowy na przewóz między Tobą a przewoźnikiem. Nie masz biletu to znaczy że masz ubezpieczenia!

Wybierz przewoźnika, który dowiezie Cię na wakacje legalnie (według ustalonego rozkładu jazdy, na podstawie biletu) oraz bezpiecznie (przestrzegając przepisów o czasie pracy kierowców).

Wybierz PKS Voyager Lubań –  uczciwych profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: PKS Voyager Lubań (artykuł zlecony)

 

http://www.pksvoyager.pl/images/article/Rozk%C5%82ad%20zbiorczy(2).pdf