Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Jedziesz nad Bałtyk? Jedź z PKS Voyager Lubań!

PKS Voyager Lubań Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z rozkładem jazdy w okresie wakacyjnym tj. od 28 czerwca do do 31 sierpnia, Spółka uruchamia regularne połączenia autobusowe nad Bałtyk i z powrotem.

Autobusy PKS Voyager Lubań kursować będą z Lubania przez Węgliniec, Iłową Żagańską, Żagań i Żary do nadmorskich miejscowości  wzdłuż linii brzegowej, na trasie m.in: Międzyzdroje,Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Trzebiatów, Niechorze, Mrzeżyno, Kołobrzeg i Ustronie Morskie.

 

Oferujemy:

– bezpieczną i komfortową podróż klimatyzowanym autokarem z doświadczonymi kierowcami,
– atrakcyjne ceny biletów,
– ulgi ustawowe i handlowe,
– bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w autobusie,
– możliwy zakup biletów i rezerwacji miejsc, w tym również  przez Internet.

Rezerwacje, zakup biletów oraz szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 512 258 121 lub u Dyżurnego Ruchu na Dworcu Autobusowym w Lubaniu przy ul. Szarych Szeregów 1 – Centrum Handlowe Inbag.

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów PKS Voyager Lubań nad Bałtyk z lokalizacją przystanków:

Ważne: Regulamin rezerwacji biletów nad morze.

Przeczytaj dla swojego bezpieczeństwa:

Czy wiesz, że maksymalny dzienny czas prowadzenia pojazdu przez jednego kierowcę to 9 godzin (10 godzin dwa razy w tygodniu). Ponadto kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy, która musi trwać minimum 45 minut (ew. w dwóch częściach 15 min. i 30 min.). Sprawdź czy przewoźnik, który proponuje „tańszą” usługę przewozu stosuje się do tych zasad!

Pamiętaj, że bilet jest potwierdzeniem zawarcia umowy na przewóz między Tobą a przewoźnikiem. Nie masz biletu to znaczy że masz ubezpieczenia!

Wybierz przewoźnika, który dowiezie Cię na wakacje legalnie (według ustalonego rozkładu jazdy, na podstawie biletu) oraz bezpiecznie (przestrzegając przepisów o czasie pracy kierowców).

Wybierz PKS Voyager Lubań –  uczciwych profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: Red./PKS Voyager Lubań (artykuł zlecony)