Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Horror mieszkańców budynku przy ul. Hutniczej w Lubaniu

Budynek przy ul. Hutniczej 6 w Lubaniu

W ubiegłą sobotę mieszkańcy kamienicy przy ul. Hutniczej 6 w Lubaniu zawiadomili służby, ponieważ na korytarzu czuć było odór. Okazało się, że w jednym z mieszkań, około 10 dni wcześniej zmarł samotny mężczyzna, a jego zwłoki uległy rozkładowi.

Na miejscu pojawiła się Policja i Straż Pożarna, która wyważyła drzwi do mieszkania i tam znaleziono ciało mężczyzny w stanie posuniętego rozkładu. Zwłoki zabrano. Wydawać by się mogło, że usunięcie ciała załatwi sprawę odoru. Tak się jednak nie stało, ponieważ w mieszkaniu pozostawiono łóżko na którym mężczyzna zmarł, nasączone rozkładającą się tkanką. Odór rozkładającego się ludzkiego ciała nie zniknął. Mieszkańcy budynku są zrozpaczeni. Jedna z lokatorek napisała o problemie w seriwsie Facebook (pisownia oryginalna):

“POMOCY ! W sobotę 13 kwietnia ok.godz.22 po interwencji lokatorów ul.Hutniczej policja i straż wyważyli drzwi do lokatora …………..okazało się że ok 1.5 tyg nie żył Straszny smród wdziera się do mieszkań nie możemy otwierać okien gdyż otwarte są u denata Do tej pory nie wywieziono przegniłej od płynów ustrojowych z robakami kanapy !Jest to ZAGROŻENIE EPIDEMIOLOGICZNE ! Dlaczego do tej pory nie przeprowadzono dezynfekcji klatki schodowej i w mieszkaniu denata Zbywany jest stary i schorowany ojciec zmarłego Apelujemy do ZGiUK Lubań o natychmiastowe działania my lokatorzy jesteśmy zatruwani POMOCY !!!”

Jak informują mieszkańcy, o sytuacji powiadomili zarządcę budynku, ZGiUK i Sanepid. Jak dotąd nikt nie chce im pomóc. Na Facebooku czytamy (pisownia oryginalna):

“Sanepid tym się nie zajmuje bo to mieszkanie prywatne Zarządca został powiadomiony w niedzielę rano i NIC ! Ręce opadają Nawet my lokatorzy jesteśmy lekceważeni Już rano w poniedz.powinny bydz wywalone meble fierany dywany i powinna być przeprowadzona dezynfekcja Smród straszny ! a ZGIUK tłumaczu że nie ma ludzi i transportu obiecali rzekomo że wywiozą we wtorek a kto ma przeprowadzić dezynfekcje…… z bezradności wylewam morze łez”

Mieszkańcy sami sobie nie poradzą z tym problemem. Czy służby w końcu im jakoś pomogą?

Autor: AD

2 komentarze Horror mieszkańców budynku przy ul. Hutniczej w Lubaniu

  • Na miejscu tej “jednej lokatorki” bym sie wstydzila. W internecie robi z siebie osobę poszkodowaną a w rzeczywistosci wytarła sobie mordę żałobnikami. Chora kobieta, zeby z ryjem skakać do schorowanego ojca denata czy jego byłej kobiety. Rozumiem ze sytuacja jest trudna dla mieszkańców, ale nikt nie ma prawa obwiniać i osaczać rodziny. Wstyd !!!

  • Bywa

    Jakby sąsiedzi interesowali się swoim otoczeniem to by zauważyli, że facet mógł umrzeć… Ale, że panuje znieczulica sąsiedzka, to niech się teraz nie dziwią, że administracja również ma znieczulica…

Leave a Reply