HomeKulturaHenryków Lubański. Nowa wójt Gminy Lubań zapowiedziała powstanie muzeum

Komentarze

Henryków Lubański. Nowa wójt Gminy Lubań zapowiedziała powstanie muzeum — 4 komentarze

  1. Daliście się nabić w butelkę drodzy mieszkańcy Gminy Lubań. Jeżeli Pani Wójt zaczyna swoje rządy od muzeum no to tylko pogratulować. Miłośnik lokalnej historii sprawuje władzę w Lubaniu jak to wszystko wygląda nie trzeba chyba komentować.

  2. Decyzja warta Nobla. Kobieta niema pojęcia o problemach w gminie masakra. Drodzy sąsiedzi oto wasz wybór. Dobrze że jest 8 radnych może spróbują zapanować nad szaleństwem.

  3. W Ameryce ,w każdej wsi ,miasteczku jest pomnik swojego generała, czy malutkie muzeum poświęcone lokalnej historii, Amerykanie to -patrioci .Bardzo cenna inicjatywa, to zbliża,cementuje lokalne sprawy. To wyższa jazda. Chowanie świni w wannie -to też historia, Szacunek należy się każdemu, kto umie się podpisać. Choć ,historia stalinowskiego pasa ,nie jest taka łatwa. Dziure trza uzupełnić, nie tylko pod budą dla psa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>