Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Grzecznie upomniał Niemca i stracił pracę

Podobny znak zignorował w sklepie 63-letni Niemiec. A pracownik który zwrócił mu uwagę stracił pracę

“Ty polski idioto!” – tymi słowami 63 -letni Niemiec zwrócił się do pracownika sklepu, gdy ten upomniał go że nieupoważnionym osobom nie można przebywać w hali przyjęć i wydań towaru. Kilka godzin później ekspedient …..stracił pracę.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów budowlanych w Zgorzelcu. Pracownik zauważył, że jeden z klientów, który jak się okazało był Niemcem, zlekceważył zakaz wstępu i wszedł do hali magazynowej sklepu, gdzie przyjmowany i wydawany jest towar. Ekspedient zwrócił grzecznie mężczyźnie uwagę i poprosił by ten wrócił do bezpiecznej strefy dla klientów. Niestety Niemiec nie chciał zastosować się do prośby ekspedienta i zaczął wyzywać go od “polskich idiotów” przyjmując postawę bokserską.

W rezultacie Polak nie dał się sprowokować i wraz z jednym z kierowników udało mu się skłonić 63 – letniego Niemca do opuszczenia hali.

Kilka godzin później stało się coś dziwnego. Otóż dyrektor sklepu zaproponował pracownikowi, że albo zwolni się z pracy za porozumieniem stron, albo zostanie zwolniony dyscyplinarnie.

Sprawę nagłośnił dziennik “Fakt”. Czytaj cały artykuł KLIKNIJ TUTAJ

Autor: Red.

 

 

1 comment to Grzecznie upomniał Niemca i stracił pracę

  • Ola

    Skandal. W naszym kraju obraża się nas i to my jesteśmy winni? Dla pieniędzy niektórzy są w stanie sprzedać własną matkę. Pracownik powinien być przywrócony do pracy a szef na bruk, lub do pracy u niemca
    W

Leave a Reply