HomeAnonseGepardy dla sygnatariuszy

Komentarze

Gepardy dla sygnatariuszy — 7 komentarzy

 1. […] odlany w masie bitumicznej, w razie znalezienia sponsorów postaram się o żelbeton.
  »
  To, że obraża Pan opisywane osoby nie jest zasadniczym powodem dla którego wstrzymujemy publikację komentarza. Zasadniczą przyczyną jest to, że robi to Pan bardzo wybiórczo. Opisywane zjawisko jest bowiem obecnie powszechne.
  Moderator

  • Panie moderatorze proszę przedstawić, które słowa uważa pan za obrażanie a nie opisywanie zaistniałej rzeczywistości. Zarzuca mi pan wybiórczość co jest fałszem- o kim miałem napisać w kontekście artykułu o Janku z Oleśnicy? Jako tezę stawia pan iż rzecz jest nagminna, czy w takim razie mam przyjąć zasadę ” wielu Lubańskich urzędników jest niekompetentnych-ale o tym nie piszmy bo w całej polskiej polityce TO ZJAWISKO JEST POWSZECHNE? Podpisuje się zawsze swoim nazwiskiem, po to żeby każdy kto poczuje się obrażony mógł pójść do sądu. Pisze pan “Zasadniczą przyczyną (wstrzymania wpisu) jest to, że robi to Pan bardzo wybiórczo. Opisywane zjawisko jest bowiem obecnie powszechne.” Jak te słowa mają się np. do artykułu “Władze Lubania oszczędzają”. Chodź nie zależy mi już na tym wpisie (choć konkurs mógłby przynieść ciekawe rezultaty) to jednak muszę zgodzić się ze znajomymi mówiącymi… zobaczysz Dziobak i ciebie zbanują -bo portal jest bardzo ukierunkowany…” Na pohybel nieobiektywnym cenzorom. Gdyby chciał pan oświecić mnie w zadanych pytaniach, a wstyd nie pozwoli panu tego zrobić na forum mój e-mail ttssdd@interia.pl

 2. Towaru brakuje na mieście ? Spadło stężenie THC w mózgu ? Napięcie przed miesiączkowe ? Czy brak oparć na ławeczkach o które walczysz aby wygodnie się zjarać ?

 3. Cenię sobie bardzo to u Pana Moderatora że zawsze nie dopuszcza do obrażania osób na PL i to bez względu na to z jakiej opcji politycznej religijnej kulturowej by pochodziły że trzyma przysłowiową rękę na pulsie i potrafi stanowczo zareagować należą się PANU słowa podziękowania . Nagrodzonym osobom gminom należą się słowa uznania tak to prawda rozwój ZGIUK-u jest imponujący i będzie jeszcze większy.A swoją drogą Pani Mariola potrafi być do bólu szczera w opinii

 4. Pan Tomasz nikogo nie obraża. Sygnalizuje bardzo poważny problem, który dotyczy kasty urzędniczej.
  Proszę by pan Moderator nie wycinał wypowiedzi pana Tomasza. Uważam, że jego głos jest bardzo cenny. Ponadto miał odwagę ujawnić się z imienia i nazwiska przyjmując pełną odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
  Były kiedyś czasy, że mówiono nam co mamy mówić i z kim się przyjaźnić i na dobre to nie wyszło.

  • Nasza wolność kończy się tam gdzie zaczyna ograniczać wolność innym.

 5. Szanowna pani/panie Mariolu z mózgiem wielkości zgniłego orzeszka,powyższe słowa są prostackim uderzeniem poniżej pasa.Zakładam iż nie znasz pierwotnego wpisu,zblokowanego przez moderatora-chyba że należysz do redakcji-więc twoja wypowiedź jest prostym atakiem personalnym,który dowodzi braku zrozumienia problemu związanego z THC. Nie ukrywam iż jestem członkiem-sympatykiem Stowarzyszenia Wolnych Konopi,nie ukrywam iż jestem zwolennikiem legalizacji marihuany,nie ukrywam iż za debili uważam wszystkich tych którzy nie przeczytali memorandum WHO z 1999r. a arbitralnie wypowiadają się na temat THC wspierając lobby alkoholowe.Jeżeli chodzi o wygodne ławeczki,to walczę o nie nie po to by na nich jarać-bo nie palę na zewnętrznej, ale walczę bo mam wielki brzuch i gdy wychodzę z psem na spacer to lubię odpocząć w wygodnych okolicznościach przyrody. Jeszcze jedno za brak odwagi cywilnej uważam wszelkie ataki ukryte za pseudonimami,ale jak mawiał poeta “…tchórz to taka istota,która smrodzi ale nigdy nie stanie do walki twarzą w twarz z wrogiem.”