Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Gazowa nadal dziurawa!

Od kilku miesięcy, na wniosek mieszkańców ulicy Gazowej w Lubaniu oraz pracowników z pobliskiej strefy ekonomicznej na terenie byłych ZNTK, pilotujemy sprawę naprawy tej ulicy, która po ostatniej zimie wygląda jak szwajcarski ser. Niestety ani nasze artykuły, ani interpelacja w tej sprawie radnego Kamila Glazera, na razie nie zrobiły na burmistrzu Słowińskim żadnego wrażenia.

Nasze artykuły oczywiście nie poruszyły sumienia ojca miasta Arkadiusza Słowińskiego, w sprawie naprawy pozostającej w fatalnym stanie ulicy Gazowej po której codziennie poruszają się swoimi pojazdami mieszkańcy posesji nr 2 i setki zatrudnionych w strefie pracowników. Wychodzi również na to, że sumienia burmistrza nie poruszyła nawet interpelacja radnego Kamila Glazera. Samorządowiec dostał odpowiedź (fotokopia pisma poniżej), w której Arkadiusz Słowiński pisze że naprawa tej ulicy odbędzie się na “Przestrzeni” (cokolwiek to oznacza) czerwca i lipca br. “Przestrzeń” czerwca już dawno minęła, a dziury jak były tak są nadal. Zobaczymy jak owa “Przestrzeń” ułoży się w lipcu.

Czy taki stan rzeczy można nazwać lekceważeniem mieszkańców i radnego (który w dodatku jest z tego samego ugrupowania co burmistrz)? Zapraszamy do dyskusji.

(https://www.facebook.com/www.lubanski.eu/)

PS/foto: Kamil Glazer

1 comment to Gazowa nadal dziurawa!

  • Mieszkaniec Gazowej

    Specjalna Strefa Ekonomiczna (jaka by nie była) daje zatrudnienie mieszkańcom. Cały czas słyszymy od włodarza, że ciężko jest pozyskać nowych przedsiębiorców do strefy. Pragnę zauważyć, że dojazd do strefy to podstawa i jak z tym władze miasta nie mogą sobie poradzić no to nie dziwi mnie, że nie potrafią pozyskać inwestora. Nie chcemy takiego burmistrza, który nie potrafi zadbać o podstawowe warunki bytowe mieszkańców. Panu Słowińskiemu już dziękujemy !!!