HomeLubańGala wolontariatu

Komentarze

Gala wolontariatu — 4 komentarze

  1. Wielkie brawa dla młodzieży.
    Panie Jeremi a pan kiedy zmobilizował taką grupę młodzieży i zrobił coś tak wielkiego dla najuboższych?

  2. Panie Tomaszu dlaczego Pan kieruje to pytanie tylko do mnie a nie do wszystkich piszących? aby zaspokoić Pana ciekawość zapraszam na stronę l 24 ŚWIĄTECZNA PACZKA oraz Powinno Panu być znane Caritas Diecezji Dol.Stow.Rodzin Katolickich przy parafii. ŚW. Trójcy w Lubaniu znajdzie Pan tam odpowiedz. Co do Gali to bardzo piękna i wzruszająca uroczystość gratuluję i dziękuję wszystkim za zaangażowanie wolontariuszom SZLACHETNEJ PACZKI I PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM .

  3. Napisałem do pana, ponieważ (choć powtórzę nie znamy się osobiście) uważam pana za Iskariotę. Co do organizacji Caritas (nie do końca uczciwej zresztą) to nie jest chlubą robienie czegoś do czego zostało się powołanym i na co otrzymuje się dotację. Chlubą jest robienie czegoś innego niż to co robimy zawodowo, a co przynosi wymierne, pozytywne skutki.

  4. Na You Tube trzeba wpisać, skob Luban,są już skróty filmowe z ostatnich zbiórek które organizowało Lubańskie stowarzyszenie SKOB w 2013r. z wolontariuszami z Lubańskich szkół, oraz z Pisarzowic, Zaręby, Olszyny i Leśnej. Zapraszamy do oglądania i życzymy pogodnych Świąt oraz pomyślności i zdrowia w 2014r.