HomeLubańFabryka Dr. Schumachera w Lubaniu może wyprodukować 12 mln litrów płynu do dezynfekcji! Czy władze zainteresują się ofertą spółki?

Komentarze

Fabryka Dr. Schumachera w Lubaniu może wyprodukować 12 mln litrów płynu do dezynfekcji! Czy władze zainteresują się ofertą spółki? — 4 komentarze

  1. Rząd jaki jest, wszyscy wiemy i wiemy też, czym się kieruje. Nie sądzę, aby chciał stworzyć Orlenowi konkurencję. Myślę więc, że są małe szanse na to. Obym się mylił.

  2. Gdzie posłowie z regionu? Gdzie doktor senator z Gryfowa? Gdzie radni sejmiku tak chętnie lansujący się w mediach? Pani Zembik i pan Kredkowski do roboty! Interweniujcie i wykażcie się. Mieć pod nosem taki zakład i… czekać na dostawę płynu dezynfekującego z Orlenu, której nie ma. Ludzie kto tu zwariował?

    • Wszyscy wymienieni przez Panią elekci są członkami PiS-u, innych Pani nie dostrzega. To rodzaj choroby psychicznej która objawia się uporczywym poszukiwaniem wariatów wokół siebie i latających czarownic. W tej szczególnej sytuacji zalecam trzymać się z dala od płynów z Orlenu i stosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.