HomeLubańCzystka czy rzeczywista kara?

Komentarze

Czystka czy rzeczywista kara? — 4 komentarze

  1. „wdrażamy procedury pozwalające uniknąć takich zdarzeń w przyszłości” zadałbym pytanie jakie procedury??? Czy zwolnienia personalne, odpowiedzialność finansowa urzędników, czy inne rozwiązania? Jakie procedury???? Na razie, to słowa „klucze” marketingowe, nie wnosząca nic konkretnie. Wdraża, się coś, ale nie wiadomo co. Po drugie, jak zauważył redaktor została wprowadzona zasada : „równości urzędników”, czyli jedni nie odpowiadają za wpadki za 80 tys,, a inni tracą stołki za 40 tys. bo są „innej opcji” lub komentują jedyny „właściwy pogląd strategiczny rozwoju miasta”. Wg mnie wszyscy urzędnicy powinni odpowiadać jednakowo za swoje winy, tak jak „przedsiębiorcy”, którzy nie mają taryfy ulgowej, tylko są karani za byle przewinienie i to dotkliwie.

  2. To typowe działanie S. – wywalić na zbity pysk mądrzejszego od siebie, bo niewątpliwe zwolniony urzędnik bił wiedzą naszego A. na tzw. gębę kilkadziesiąt razy.

  3. Teraz wiadomo dlaczego listonosz na swoim portalu szukał tematów zastępczych z marnym skutkiem. Chciał odwrócić uwagę od spraw, które dzieją się w Lubaniu. @ do końca służy dla swojego Pana, ale chyba już nie długo. Może ktoś rozliczy ją w jaki sposób otrzymuje zlecenia, a może i pracę. Z lip wyszła lipa, a o wyrokach swojej koleżanki cisza…., którą promował i popierał w działaniach. A może wspomni o radnym, wobec którego kręci się skandal.

  4. Spodziewa się Pan, że ktoś z urzędu Panu odpowie lub coś wyjaśni. Nic bardziej mylnego. W urzędzie się od dawna mówiło że zwolniony urzędnik dawał do zrozumienia AS, aby ten dał mu spokojnie pracować i wykonywać swoje obowiązki,a nie czepiać się i żądać rzeczy niemożliwych. Tym zjednał sobie niechęć AS i poleciał bo był na niego hak i tyle