Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Czy ubezpieczać telefon komórkowy?

Nie tak dawno temu używaliśmy telefonów komórkowych tylko do wykonywania połączeń lub wysyłania wiadomości tekstowych. Teraz telefony stały się tak ważną częścią naszego życia, że ​​wiele osób z nimi zasypia. Więc gdy telefon zostanie zgubiony, skradziony lub uszkodzony, może to spowodować znaczne zakłócenia w życiu. Dlatego ubezpieczenie telefonu komórkowego jest dziś bardziej kluczowe niż kiedykolwiek.

Jeśli chodzi o wybór najlepszego ubezpieczenia dla Twojego telefonu komórkowego, rozważ te kilka kwestii:

Pomimo kosztów, ubezpieczenie nadal oszczędza pieniądze.

Średnia cena detaliczna nowego smartfona to 2000 zł. Nawet wyższa dla podstawowego iPhone’a 7 ok 3000 zł. W ciągu pierwszego roku składane są ponad 70% roszczeń telefonicznych.

Większość “planów ochrony” po stronie wtórnej jest po prostu przedłużona o plany gwarancyjne, które obejmują jedynie przypadkowe uszkodzenia i nieprawidłowe działanie. Tylko ubezpieczenie telefonu komórkowego i rozszerzona grupa gwarancyjna obejmuje straty, kradzieże, uszkodzenia oraz awarie mechaniczne i elektryczne. Jest to ważne, ponieważ jedna czwarta roszczeń telefonicznych w zeszłym roku pochodziła z powodu utraty lub kradzieży.

Pęknięty ekran? Z ubezpieczeniem możesz szybko i naprawić swój telefon.

Większość programów ubezpieczeniowych telefonów obejmuje pęknięcia ekranu telefonu z niższym odliczeniem niż kwota, którą zapłacisz za urządzenie zastępcze. Ubezpieczenie jest zazwyczaj tańsze niż zabranie telefonu do sklepu do naprawy. Dla większej wygody, na niektórych rynkach programy ubezpieczeniowe wyślą technika do domu lub biura, aby naprawić uszkodzony ekran.

Bez ubezpieczenia może być konieczne zapłacenie za dwa telefony.

Teraz kupujący płacą pełny koszt swoich telefonów z góry lub w ratach miesięcznych. Jeśli opłacasz sprzęt miesięcznymi ratami i go zgubisz, zepsujesz lub zostanie on skradziony przed jego opłaceniem, musisz nadal dokonywać płatności. Co więcej, bez ubezpieczenia można zostać z zarówno pozostałością rat i płatnością za nowy telefon.

Większość telefonów komórkowych jest objęta roczną gwarancją przed wadliwym działaniem. Ale co się dzieje, gdy stracisz, zniszczysz lub ktoś ukradnie Ci telefon i potrzebujesz wymiany? Ubezpieczenie nie tylko zastąpi telefon szybko, ale zazwyczaj chroni nowy telefon z nową, 1-roczną gwarancją, która rozpoczyna się w dniu jej otrzymania.

Jeśli chcesz tanio i skutecznie ubezpieczyć swój telefon odwiedź Cheap phone Insurance, a my przygotujemy indywidualną i profesjonalną ofertę specjalnie dla Ciebie

(tekst sponsorowany)