Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Chcieli zapalić “marychę” w lubańskim “Zakątku Miłości”, ale mieli pecha

Chcieli zapalić „trawkę”. Mieli pechaCałkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem. Dwa dni temu lubańska Straż Miejska zatrzymała tam amatorów palenia marihuany.

Klimat odpoczynku i relaksu tego miejsca, dał się aż za bardzo poczuć trzem młodym mężczyznom, którzy w dniu 25 czerwca br. umówili się na wspólne zapalenie “skręta”. Młodzi ludzie nieświadomi bycia w centrum uwagi operatora monitoringu miejskiego, w najlepsze pozowali do zdjęć przy skręcie zielonego suszu marihuany.

Niezwłocznie zadysponowany na miejsce zdarzenia patrol Straży Miejskiej w Lubaniu, po przeprowadzeniu czynności ujawnił u jednego z mężczyzn skręta z suszem koloru zielonego, który jak się potem okazało był marihuaną. W związku z ujawnionym przestępstwem, na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano sprawcę oraz zabezpieczoną substancję zabronioną prawem.

20-letni mieszkaniec Lubania usłyszał już zarzuty. Obecnie trwa dochodzenie pod nadzorem prokuratora. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Autor: SM Lubań/PA

6 komentarzy Chcieli zapalić “marychę” w lubańskim “Zakątku Miłości”, ale mieli pecha

 • Fuego

  To już żałosne żeby ganiac dzieciaki za palenie. Nikomu nic nie robią nie są agresywni. Łapie narkomanów co wala po nosie a potem atakują innych.

  • Bob

   Żałosny jest twój komentarz.czy widzisz że te cymbały siedziały 10 m od kamery? O to tutaj chodzi że to idioci sami się eliminują

 • Anty-Bob

  Bob, po prostu j…j się w łeb. Nie robiąc nikomu krzywdy, dzieciaki nie powinny się ukrywać z takimi rzeczami, prawda jest taka że nasza policja zamiast łapać prawdziwych przestępców, zajmóje się takimi głupotami. Łebki mogą dostać po 3 lata dosłownie za nic.

  • Bob

   Dobrze ze dostaną 3 lata samoeliminacja założę się że Ty nie usiadł byś pod kamerą która widać z każdego miejsca! Debile i tyle a ten co robi zdjęcie ultra debil.

 • Migotka

  Tak dla przypomnienia to w okamerowanym parku żul mył dupe bez asysty policji wiec ile mu za to grozi???

  4

 • Mikele

  Serio? Ludzie gorsze rzeczy robią, po co za to łapać jak ktoś chce to niech pali co im do tego, człowiek ma wolną wolę. Niech się wezmą za prawdziwe zagrożenia.