Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Certyfikat “Wiarygodna Szkoła” dla lubańskiego “Mickiewicza”

Na początku 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu “Wiarygodna Szkoła”. Po rekrutacji placówek w naszym regionie, Ogólnopolskie Wyróżnienie “Wiarygodna Szkoła” otrzymał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

Program “Wiarygodna Szkoła” stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo. Celem programu jest stworzenie społeczności placówek, spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

Autor: Red

10 komentarzy Certyfikat “Wiarygodna Szkoła” dla lubańskiego “Mickiewicza”

 • Name

  Zgłoszenie do programu na początku 2017 roku, czyli jeszcze za kadencji poprzedniej pani dyrektor Marty Czarnieckiej. Gratuluję zatem pani dyrektor Marcie Czarnieckiej.

 • antek

  Gratulację dla Marty Czarnieckiej jako byłej dyrektor i Renaty Czuj jako obecnej. W mojej ocenie i jednej i drugiej zależy na dobru tej szkoły.

 • belfer

  Do certyfikatu szkołę zgłosiła dyr Czarniecka. Certyfikat odebrała dyr. Czuj. To może ze strony obecnej pani dyrektorki jakieś podziękowania dla poprzedniczki, za to że szkoła tak dobrze funkcjonowała. Myślę że Marcie Czarnieckiej miło by było gdyby ktoś jej podziękował za to, że ten certyfikat mógł do szkoły trafić

  • Andrzej Ploch

   A skąd Wiesz, że nikt nie podziękował? Kiedyś studiowałem, zmieniali się dziekani i rektorzy. Każdy z nich po upływie kadencji był przez wszystkich szanowany – skąd tutaj taka polaryzacja ocen na dobry i zły. Każdy się stara jak najlepiej wykonywać obowiązki, mija kadencja i stara się kto inny. Czy to tak trudno zrozumieć?

 • nauczyciel

  Szkoła trzymała poziom zarówno gdy dyrektorem była Halina Bargiel, później również za czasów Marty Czarnieckiej i jest dalej już pod rządami Renaty Czuj. Uważam, że mimo wszystko ponad podziałami, tym trzem dyrektorkom zależało i nadal zależy na szkole. Dowodem na to jest ten właśnie certfikat!

 • Name

  Zaraz, zaraz…
  Gdzie to było? A już wiem! Na eluban.pl, czyli innym lubańskim portalu, parę miesięcy temu przed konkursem na dyrektora tej szkoły. Wylewali pomyje na panią Czarniecką a tu okazuje się, że nie była zła! Dbała o szkołę i zależało jej na tym, by szkoła była na poziomie! To co to za mendy społeczne anonimowo psuły reputację pani Marcie Czarnieckiej? Kto na to pozwolił?

  • Andrzej Ploch

   Zawsze się ktoś znajdzie i przygarnie niegodną dyskusję na swój portal by „poprawić statystyki”. Był kiedyś taki portal cośtam24 który wręcz zachęcał do rynsztokowej dyskusji – jak to się kończy, każdy może zobaczyć. Niebyt, czarna dziura…

  • kol

   Reputację to p. Marta Cz. sama sobie zepsuła swoją polityką kadrowo- towarzyską, jaką prowadziła w szkole. To,że nie została wybrana na kolejną kadencję chyba o czymś świadczy. Powiat gdyby chciał, to by wszystko zrobił,żeby pani Marta była znowu dyrektorką LO, Nie wybielajcie na siłę kogoś, kto tak namieszał w szkole….. p.s. kto tam nie pracował, to niech sie nie wypowiada jak było, a było nieciekawie

   • Name

    “Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką” czytamy w tym artykule. Polityka kadrowa to też zarządzanie. Gremium przyznające certyfikat nie podziela twojego zdania. Widzę, że tam pracujesz lub pracowałaś/pracowałeś, że piszesz coś o towarzyskich relacjach. Pachnie mi to odgrywaniem się na pracodawcy za to, że tam nie pracujesz.

 • Andrzej Ploch

  Bardzo proszę o wygaszenie emocji w tym temacie. Bardzo byśmy nie chcieli aby przekroczyły pewną granicę, gdy zaczynają się pomówienia i uszczypliwości w typie – „pewnie tam już nie pracujesz”.
  Dalsze anonimowe wpisy takiego typu nie będą publikowane.