Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Były prezes TVP o TVP i o Lubaniu (WIDEO TV Lubań)

Były prezes Telewizji Polskiej a obecnie szef Komitetu Porozumienia Lewicy Robert Kwiatkowski gościł niedawno w Lubaniu. Korzystając z okazji, wspólnie z TV Lubań, spytaliśmy polityka jak teraz ocenia telewizję publiczną i jakie wrażenie zrobiło na nim miasto Lubań.

 

4 komentarze Były prezes TVP o TVP i o Lubaniu (WIDEO TV Lubań)

 • Ola2

  Sorry, ale temu panu już dziękujemy! A stare przysłowie mówi: nie pamięta wół jak cielęciem był.

 • lech

  Balansując między logiką a rozrywką dostępną, można przytoczyć jeden z odcinków “Miodowych lat” jak Karol zakładał partie. W zasadzie wystarczyły podstawy polskiego ,aby wypełnić deklaracje .Telewizja przeszła takie turbulencje ,że nawet koty mają swój czas a sposobność pstryknięcia kanałami wabi się -nou problem.Żeby zrozumieć czym jest tv, należy cofnąć się do kadrów czarno -białych, kiedy to nikt niczego nie udawał ,w zamian dostał FLIPA I FLAPA. Nieraz, to naprawdę można się pośmiać.

  • Andrzej Ploch

   Dawniej wiara w obraz była ogromna, dzisiaj na szczęście widzowie podchodzą z pewną rezerwą.

 • lech

  Bardzo lubię dawniejsze obrazy, zatrzymane sceny w kadrze, bez makijażu i photoshopa. Dziś wybór nośników to kwestia portfela i nie Druch a Nokia itp. Bardzo ładne widokówki, do których starannie się przygotowywano, cień światło, budynki, place z zielenią, samoloty. No i- twarze.Mam zdjęcia, kiedy byłem małym chłopcem i.. stwierdzam, że wcale nie jestem do siebie podobny. To cecha czarno -białych planów.?! Tak jest Andrzeju -wiara w obraz.

  pozdrawiam